Aktuální článek
Větší, troufalejší, proslulejší! Medical Cannabis Bike Tour oznamuje své plány na rok 2014

Větší, troufalejší, proslulejší! Medical Cannabis Bike Tour oznamuje své plány na rok 2014

  • Po úspěchu minulého ročníku se MC Bike Tour vrací s cílem získat více než 50 000 EUR na podporu vědeckého výzkumu léčení rakoviny konopím. Mezi 11. a 13. březnem 2014 vyrazí 50 jezdců na 400 kilometrů dlouhou trať, aby byli nakonec uvítáni jako hrdinové na Spannabis Expu v Barceloně.

Bike Tour naváže na úspěch minulého ročníku, který vynesl 50 000 EUR, a jeho letošním cílem bude zvýšení povědomí o lékařské marihuaně a podpora její prezentace v médiích.

Získané peníze pomáhají dotovat výzkum vědců na Madridské univerzitě, kteří studují účinky užívání kanabinoidů při léčbě rakoviny. Prostředky se zčásti využily i na podporu práv pacientů, kteří léčí konopím své neduhy.

Luc Krol z týmu pořadatelů MC Bike Tour řekl: „Velice se těším na letošní ročník. Naše iniciativa začíná být známá po celé Evropě. Věříme, že jsme na počátku populárního hnutí, které uspíší pozitivní změny a přijetí léčebného využití konopí.“

Už abychom to odpálili!

Jezdci i sponzoři už pomalu nastupují do expresu MC Bike Tour a pořadatelé se těší na posledních pár jezdců, kteří zaplní zbylá volná místa. Další informace najdete na stránce www.medicalcannabis-biketour.com.

Rozhovory, fotografie a další informace z Bike Tour si nechávejte zasílat po e-mailu info@medicalcannabis-biketour.com.

Podívejte se na upoutávku v loňského Medical Cannabis Bike Tour:

Nahoru
Je vám více než 18 let?
Tak pojďte dál!