Aktuální článek
Indikové odrůdy Zensation, Northern Lights a Big Bud XXL

Indikové odrůdy Zensation, Northern Lights a Big Bud XXL

  • Mezi milovníky konopí z celého světa se najdou jak zapřisáhlí příznivci indikových kmenů, tam věrní stoupenci sativních variet, a v obou skupinách je mnoho takových, kdo se celoživotně spokojí s jednou konkrétní odrůdou.

Těm z vás, kdo hledají svého favorita mezi indikami, katalog Ministry of Cannabis garantuje jedny z nejkvalitnějších semen dostupných na současném trhu. Krátce si představme tři populární odrůdy: Zensation, Northern Lights a Big Bud XXL.

Zensation
Zensation není čistá indica ani sativa, řadí se spíše do nové generace odrůd a je to výlučný objev společnosti Ministry of Cannabis. Jedná se o pečlivě selektovaného křížence vysoce potentní indiky s jistou bílou odrůdou.

Nabízí potěšení pro všechny smysly: voní po cedru a jalovci, z čehož se odvíjí i jedinečná štiplavá chuť, navíc ovšem prostoupená výraznými tóny třešní a lesních plodů. Zensation má velmi silný a dlouhotrvající účinek, proto může být užívána i lidmi trpícími chronickou bolestí.

Dalšími feminizovanými odrůdami v nabídce Ministry of Cannabis jsou Crystal Cloud, Early XXX, Northern Lights MOC, Ultra White Amnesia, White Widow a Zensation, přičemž poslední dvě zmiňované odrůdy jsou ve své feminizované podobě velmi populární.

Northern Lights
Northern Lights neboli Polární záře vznikla na konci 80. let a je to jedna z nejsilnějších odrůd s širokými indikovými listy. Zpočátku má štiplavou chuť, která vzápětí zesládne.

Vzhledem k tomu, že se jedná o typickou indiku, vyznačuje se velmi silným účinkem, který umožňuje kompletní relaxaci celého těla i mysli.

Big Bud XXL
Společně s odrůdou Carnival, která se pěstuje přímo v prostorách společnosti ve Španělsku, patří Big Bud XXL mezi stěžejní odrůdy v nabídce Ministry of Cannabis.

Nabízí se výhradně ve feminizované verzi a je populární kvůli svým euforickým účinkům a velkému výnosu. Má typickou indikovou strukturu, neroste příliš do výšky. Dá se snadno pěstovat i ve venkovních podmínkách, protože vykvétá velmi záhy.

 

Vyzkoušejte indiky od Ministry of Cannabis – Zensation, Northern Lights a Big Bud XXL – a vychutnejte si jejich vynikající účinky. Společnost Ministry of Cannabis je známá tím, že se specializuje pouze na několik vybraných odrůd. Většina z nich se také využívá pro léčebné účely.

Nahoru
Je vám více než 18 let?
Tak pojďte dál!