Aktuální článek
Samonakvétací odrůdy v nabídce Ministry of Cannabis

Samonakvétací odrůdy v nabídce Ministry of Cannabis

  • V dnešní době jsou samonakvétací semena finančně dostupnějším řešením, protože ve srovnání s běžnými indikami nebo sativami jejich pěstování zabere mnohem méně času. Jejich kratší období květu umožňuje rychlou návratnost investic, navíc v případě samonakvétacích odrůd lze v průběhu roku dosáhnout i několika úrod, ne pouze jediné jako u odrůd regulérních.

Ministry of Cannabis nabízí širokou škálu samonakvétacích semen, o které je opravdu velký zájem. Pojďme se podívat na jednotlivé odrůdy, abychom věděli, čím se od sebe lepší.

1. Auto Blue Amnesia feminizovaná: Zkřížením Blueberry a Amnesia původně vznikla feminizovaná verze Auto Blue Amnesia. Tento hybrid se vyznačuje silnými sativními schopnostmi i v samonakvétací variantě. Vůně je květinová a v ústech připomíná chuť žvýkačky. Dokonce i ti nejzkušenější konopní veteráni ocení velmi silné účinky s rychlým nástupem.

2. Auto Mary Jane feminizovaná: Tato odrůda má dobu květu dlouhou pouze 9 týdnů a podle Ministry of Cannabis je to jeden z nejrychlejších auťáků vůbec. Další její výjimečnou vlastností je opravdu vysoká odolnost, díky které rostliny dokážou úspěšně čelit chorobám a plísním i bez pomoci pěstitele. Ústřední palice je obklopena několika větvemi.

3. Auto White Widow feminizovaná: White Widow patří k legendám ve světě konopí a od svého vzniku se řadí mezi nejprodávanější modely. Samonakvétací verze tohoto osiva z Ministry of Cannabis se nikterak neliší od té regulérní a má dlouhodobě nejvyšší prodejnost. White Widow obvykle potřebuje k výkvětu 12 týdnů, ale tato samonakvétací verze ušetří pěstiteli nejméně čtvrtinu času.

4. Auto Blueberry Domina feminizovaná: Tato silná, převážně indiková odrůda v samonakvétací verzi je výsledkem křížení odrůd Black Domina a Blueberry. Již po 65 dnech mohou pěstitelé očekávat silné, mohutné a pryskyřicí ojíněné pupeny. Díky zajímavé chuti a jahodovému aroma je to oblíbený model mezi mlsouny a labužníky.

5. Auto Silver Bullet feminizovaná: Tato samonakvétačka poslední generace byla vyšlechtěna s tím cílem, aby si plně vyvinula všechny sativní znaky během pouhých 70 dní. V rodokmenu má i takové veličiny jako Silver Haze. Jedná se o velmi zajímavou samonakvétací odrůdu s dlouhými větvemi a tlustými palicemi. Povznáší na těle i na duchu, dodává vitalitu, rozjasňuje mysl a navozuje dobrou náladu.

6. Autopilot XXX feminizovaná: U tohoto modelu od Ministry of Cannabis si mohou kuřáci užívat typické vlastnosti odrůdy Big Bud XXL, ovšem v samonakvétací verzi. Rostliny jsou velké a jsou to převážně indiky s obdobím květu mezi 60 a 65 dny. Díky snadnému pěstování se jedná o hodně populární odrůdu, a to i mezi začínajícími pěstiteli.

Nahoru
Je vám více než 18 let?
Tak pojďte dál!