Aktuální článek
Magazín Legalizace na veletrhu pro aktivní stáří FOR SENIOR

Magazín Legalizace na veletrhu pro aktivní stáří FOR SENIOR

  • Nabídka lázeňských pobytů, instituce zaměřené na využití volného času, stejně jako firmy nabízející produkty pro seniory, to je jen malý výčet toho, co vše nabídne svým návštěvníkům letošní ročník veletrhu pro plnohodnotný aktivní život FOR SENIOR. Ten se bude konat již po osmé v PVA EXPO PRAHA v Letňanech, a to ve dnech 3. – 6. dubna 2014 a magazín Legalizace bude u toho.

Veletrh FOR SENIOR je jedinou odbornou akcí svého druhu v Čechách. Každoročně jej navštěvuje společně s dalšími souběžně probíhajícími veletrhy FOR KIDS, FOR TEENS a FOR PETS více než třicet tisíc návštěvníků. Není se čemu divit. Veletrh totiž vedle široké nabídky výrobků, které seniorům usnadní a zpříjemní život, totiž nabízí i zajímavý odborný doprovodný program.

Mnoho vystavovatelů se na veletrh vrací opakovaně a každý rok jejich počet vzrůstá. „Stejně jako v předešlých letech zde nebudou chybět zástupci cestovních kanceláří s nabídkou lázeňských pobytů pro seniory, jako například CK Eva Šulcová, organizace nabízející pro využití volného času, firmy s potravinovými doplňky nebo instituce zaměřené na vzdělávání seniorů. Již nyní, několik měsíců před začátkem akce, potvrdilo svou účast na veletrhu mnoho zajímavých firem, jako například společnost EKOLO.CZ, která zde bude prezentovat vozítka pro seniory,“ říká manažerka veletrhu Andrea Rossmannová.

Loni měl na veletrhu FOR SENIOR velký ohlas stánek magazínu Legalizace, proto ani letos zde nebude chybět. Určitě nás zde nezapomeňte navštívit.

Veletrh jako místo plné zábavy

Čtyřdenní veletržní dění oživí doprovodný program. Návštěvníci se mohou těšit na vystoupení Souboru country tanců, který vznikl před pěti lety při Svazu postižených civilizačními chorobami v Poděbradech. Taneční představení má poukázat na blahodárný vliv tance coby přiměřeného pohybu celého těla, který navíc skvěle procvičuje paměť a tanečníkům přináší radost. Už podruhé doplní FOR SENIOR také konference s názvem Asistivní technologie – bezpečná domácnost a soběstačnost. Tu pořádá AMBO, sdružení ve spolupráci s Otevřenou aliancí asistivních technologií, Fakultou elektrotechnickou ČVUT Praha, Technickou fakultou ČZU, Odborem prevence kriminality MV ČR a Českým klubem bezpečnostních služeb ČR.

Více informací o veletrhu, vystavovatelích i doprovodném programu najdete na stránkách www.forsenior.cz.

 

Nahoru
Je vám více než 18 let?
Tak pojďte dál!