Aktuální článek
Flashback ze světa konopí: Psychomaso

Flashback ze světa konopí: Psychomaso

  • Vegetariány se ze svých zákazníků rozhodl vychovat výrazně neotřelým způsobem americký obchodní řetěz WalMart. Na Floridě totiž podle všech indicií pustil na trh maso, které bylo kontaminované halucinogenní drogou LSD.

Zjistila to až náhodou jedna kubánská rodina chvíli poté, co zkonzumovala zakoupený steak a místo trávení u televize prožila na vlastní kůži scény jak z akčního filmu. První kdo poznal, že je něco v nepořádku, byla hlava rodiny Ronnie Morales.

Ještě v noci ho proto jeho přítelkyně odvezla do nemocnice, zatímco jejím dětem se přitížilo cestou. Do špitálu již napochodovali zfetovaní úplně všichni. Žena byla v konečné fázi těhotenství, takže lékaři u ní vyvolali porod. „Rodina měla fyzické symptomy jako halucinace, nevolnost, zrychlený tep a obtížnost s dýcháním,“ uvedla policejní náčelnice Jane Castrová. Jak došlo ke kontaminaci LSD, zatím není jasné, testy však přítomnost drogy prokázaly. Ženě se narodil zdravý chlapeček a my gratulujeme, že nejmladší světový psychonaut je zrovna jejich.

Nahoru
Je vám více než 18 let?
Tak pojďte dál!