Aktuální článek
Pozvánka na červnový Cannabis Liberation Day do Amsterdamu

Pozvánka na červnový Cannabis Liberation Day do Amsterdamu

  • Šestý ročník Cannabis Liberation Day („Den osvobození konopí“) se bude konat v neděli 15. června od 14.00 do 22.00 v amsterdamském Flevoparku. Hlavním sponzorem je Dutch Passion a vstupné je zdarma.

Do parku doporučujeme vcházet z ulice Valentijnkade. Cannabis Liberation Day je hlavní nizozemskou oslavou konopí roku 2014. Na festivalu jako obvykle vystoupí řada kvalitních umělců a hudebníků, například Antwerp Gipsy Ska Orchestra a Def-P & Bl3nder. Přednáškového programu se zúčastní Michel Degens z belgického konopného klubu Mambo Cannabis Social Club, zasloužilý holandský aktivista Doede de Jong, Mila z Pollinator Company a Henk van Dalen z Dutch Passion. V rámci Cannabis Liberation Day se rovněž koná letošní Highlife Cup – nejstarší soutěžní přehlídka konopných odrůd v Nizozemsku.

Flevopark

Festival láká návštěvníky z celého světa také svým konopným trhem, kde se prodávají různé umělecké a řemeslné výrobky. Na akci se neprodává alkohol, avšak turisté mohou zavítat do místních coffeeshopů. Jeden je situován přímo u parku. Do kempu se dá dojít pěšky a blízko se nachází i vlaková zastávka Amsterdam Science Park.

Cannabis Liberation Day je organizovaný sdružením VOC a je vyhlášený přátelskou atmosférou s důrazem na uvolněnou zábavu a oslavu konopí.

Nahoru
Je vám více než 18 let?
Tak pojďte dál!