Aktuální článek
Desátý ročník festivalu Mighty Sounds s žánrovými esy a nejlepším zvukem

Desátý ročník festivalu Mighty Sounds s žánrovými esy a nejlepším zvukem

  • Pořadatelé festivalu Mighty Sounds se chystají na jubilejní, desátý ročník. Ten se uskuteční 11. – 13. července 2014 v Táboře na letišti Čápův dvůr a letos nabídne mimořádně vyvážený žánrový zážitek, umocněný nejlepší dostupnou zvukovou technikou.

Přestože festival Mighty Sounds čelí mimořádně vysoké pokutě za hluk od Krajské hygienické stanice, letošní přípravy to v žádném případě nijak neohrožuje. V petici, kterou se organizátoři rozhodli sepsat proti nesmyslně nastavenému zákonu a ve které bojují za úpravy hlukových norem pro jednorázové kulturní akce pod širým nebem, navíc v tuto chvíli nasbírali už přes 10.000 podpisů. „Podpisy se nadále budou sbírat i přes léto. Děkujeme všem, kdo naše snažení podporují a kdo podepsali,“ říká za pořadatele Jakub Siňor.

Na Mighty Sounds letos vystoupí skvělí folk-punkoví Dropkick Murphys, oi! parta Perkele, nadžánroví hudební bojovníci Irie Révoltés, luxusní psychobilly punk Nekromantix, hardcoroví Stick to your guns nebo Evergreen Terrace, výtečné reggae přiveze Tanya Stephens & Royal Roots Band, ska  zastoupí The Slackers nebo ska punkoví Talco a nejnověji byl potvrzen legendární folkový zpěvák Everlast. Z českých kapel má Mighty Sounds all star tým: Sto zvířat, Hentai Corporation, Vladimir 518 & Live Band nebo Fast Food Orchestra i s Dr. Karym a celá řada dalších. Celý program je mnohem bohatší, kompletní line-up lze nalézt na http://www.mightysounds.cz/cz/program/ .

Letošní akce bude navíc opatřena nejlepší zvukovou technikou, která je v České republice v současnosti k dispozici, takže si návštěvníci budou moci vychutnat zvuk na světové úrovni. Vstupenky na festival se letos prodávají rychleji než v jiných letech a vše nasvědčuje tomu, že v červenci v Táboře proběhne jeden z nejkvalitnějších ročníků. V tuto chvíli je možné lístky nejlevněji pořídit za 1130,- Kč v pražském klubu Rock Café nebo v táborském Flipshopu, za 1190,- Kč jsou v prodeji na stránkách festivalu nebo v sítích SMS Ticket, Ticketportal, Eventim a Ticketpro.

*MIGHTY SOUNDS 2013, vol. 10*

To nejlepší z punkrocku, rock´n´rollu, punku, reggae, hc, ska a rockabilly

11. – 13. července 2014

Tábor, letiště Čápův dvůr

oficiální pivo festivalu: Budweiser Budvar

http://www.mightysounds.cz/

https://www.facebook.com/mightysounds

https://twitter.com/MightySounds

presskit festivalu: http://www.mightysounds.cz/cz/presskit/

Nahoru
Je vám více než 18 let?
Tak pojďte dál!