Aktuální článek
Pozvánka na festival svobodné hudby Vyosení

Pozvánka na festival svobodné hudby Vyosení

  • V pátek 25. července až do nedělního rána 27. července 2014 se v kempu Josef v Dubňanech bude konat hudební festival svobodné hudby Vyosení.

Vyosení je značka, která vymezuje vše, co je mimo osu. Označuje prostor pro nezávislé umění. Ukazuje cestu k nezávislosti na správcích autorských děl. Vyosení organizují kdekoliv, po celé ČR ti, kterým záleží na korektnosti v domáhání se autorských práv. Vyosení, se zrodilo už v roce 2011 svým prvním večerem ve Vlčtejně u Plzně. Od té doby proběhlo šestnáctkrát v různých městech Česka.

Na dny 25. – 26. 7. 2014 připravují Piráti na Slovácku VyOsení v kempu Josef v Dubňanech, v duchu punk, reggae a ska, s benefičním podtextem: …na právní podporu těch, kteří byli postiženi policejním zásahem v akci „growshopy“.

Těšíme se, že Vás osloví kapely: Messen­jah z Prahy v alternativní spolupráci s dj Marschi z Mutě­nic, Burani z New Jersey, (ale vlastně jenom z Mohelnice), PRO­PAGANJA – Hrušovany u Brna, ALLSCA­PONE´S z Karvi­né, Outsider z Va­lašského Meziříčí, Peach U.S. z Blanska, An­noying Dust a Aequli­brium z Hodoní­na, Kumbalu z Brna, H­ádramašmátrá z Blat­nice, Žádnej stres z Třemoš­nice, VPV z Hl­inska, Easing daze ze Šumperka, Jádro z Va­lašských Klobouk, Glej­t z Dubňan, Sy­napse ze Strážnice, …a účast nabídl také Michal Šeps z Trutnova – objev Česko-Slovenské Superstar z roku 2011.

Festival mimo jiné podpoří o.s. Legalizace.cz a náš magazín Legalizace.

Festival „Vyosení“ nezná mezí!

Nahoru
Je vám více než 18 let?
Tak pojďte dál!