Aktuální článek
Flashback ze světa konopí: DIRECT ACTION

Flashback ze světa konopí: DIRECT ACTION

  • Novou vlnu rodičovských protestů spustila populární britská chlapecká skupina One Direction. Na internetu se objevilo video, jak dva její členové kouří po cestě na koncert marihuanu v autě.

Záznam zabírá Zayna Malika a Louise Tomlinsona balící jointa, přičemž oba kluci svižně doplňují, že kouření „Mary J“ je důležitou součástí příprav na vystoupení. Současně se chlapcům povedlo natočit i mírně zmatený policejní doprovod, který kouř z ilegální látky ucítil.

Video se objevilo záhy poté, co rodičovská sdružení zruinovala život náctiletým dívkám podruhé ve velmi krátké době. Jen co dostaly zaracha na Miley Cyrus kvůli odhaleným ňadrům, případně Justina Biebera kvůli automobilové honičce pod vlivem antidepresiv, vyhlásila bojkot koncertů také One Direction. Mladým fanynkám s plyšáky v ruce a transparenty s nápisem „vem si mě“ tak nezbude nic jiného než se přeorientovat na interprety, které rodiče ještě neznají. V naší provenienci slečnám doporučujeme kapelu Plexis nebo o poznání roztomilejší Vanessu.

Nahoru
Je vám více než 18 let?
Tak pojďte dál!