Aktuální článek
CANNAPEDIA.CZ – Pořádně velká knihovna

CANNAPEDIA.CZ – Pořádně velká knihovna

  • Stoupající zájem o konopnou problematiku inspiroval několik projektů, které v mnohém usnadňují výběr a dostupnost kvalitních informací. Tím nejpropracovanějším je bez diskuze první česká internetová konopná encyklopedie.

PŘEHLÍDKA SEDMI SET ODRŮD

Velký úspěch si může na své konto připsat tuzemský portál Cannapedia.cz. Jedinečná encyklopedie konopných odrůd nasbírala za rok své existence ucelené informace od padesáti předních světových seedbank, které přehledně zorganizovala na jediném, graficky velice zdařilém webu. Aktuálně obsahuje komplexní informace o více než sedmi stech odrůdách konopí a již nyní je jasné, že má obrovskou šanci stát se hlavním rozcestníkem pro každého badatele. Všechny informace jsou k dispozici v češtině, a co čtenáře potěší zejména, vše je zdarma!

MAGICKÁ HRANICE

Český web Cannapedia.cz postupně doplňuje všechny myslitelné odrůdy, které na světě vznikly během posledních dvaceti let. Stává se tak cenným pomocníkem pro laickou i odbornou veřejnost. Jeho nespornou popularitu potvrzují facebookové stránky, jež nedávno překročily magickou hranici deseti tisíců fanoušků. Ti se na chodu aktivně podílejí i vlastními komentáři. S nárůstem počtu čtenářů tedy rychle bohatne i cenná pokladnice poznatků, které jsou v důsledku nejvíce potřebné pacientům léčícím se konopím.

JAK NA TO

Práce s webem je po všech stránkách velice snadná a intuitivní. Cannapedia.cz se však stane skutečným zážitkem až v momentě, kdy se ke slovu dostane parametrické vyhledávání. V tom tkví hlavní idea a také největší přednost této jediné české konopné encyklopedie. Cannapedia.cz vám ze záplavy odrůd pomůže najít konkrétní a dostupné možnosti díky filtraci podle několika zásadních kritérií. Kromě rozdělení podle původu můžete vyhledávat také podle určení, tedy podle specifické léčebné indikace, což se výborně hodí pro medicínské účely. V tomto ohledu se lze řídit nejen rozdělením na indiky a sativy, ale také je možné přihlédnout i ke konkrétním léčebným účinkům. V takto sumarizované podobě nebyly léčebné informace na domácím internetu ještě nikdy k dispozici. !

www.cannapedia.cz

facebook.com/cannapedia.cz

Nahoru
Je vám více než 18 let?
Tak pojďte dál!