Aktuální článek
Vaporizers Battle No. 10: HLASOVÁNÍ UKONČENO

Vaporizers Battle No. 10: HLASOVÁNÍ UKONČENO

  • Velevážené publikum, tentokrát jsme pro vás připravili skutečně ojedinělý zápas. Soupeřit spolu budou borci v muší váze, nejmenší z nejmenších, absolutní špičky miniaturizace. Těla těchto kapesních bojovníků připomínají svou velikostí i tvarem kuličková pera, říká se jim proto „pen vaporizéry“. A nyní si již představíme jejich bojová umění.

Inhalater INH-05

První zápasník pochází z Kanady a ke své dokonalosti potřeboval šest let tvrdého výcviku. K ohřevu vzduchu, který prochází bylinami, dochází v unikátně řešeném náustku. Jeho tělo je tvořeno z certifikovaných materiálů nejvyšší kvality, které jsou hojně využívány i v moderní medicíně a kosmickém výzkumu a dávají mu neobyčejnou lehkost a odolnost vůči vysokým teplotám. Jeho hlavními přednostmi jsou efektivita, výdrž a pořizovací cena.

Tip: Při plnění kapsle je nejlepší bylinky jednoduše nasát ústy skrz tělo vaporizéru přímo z drtičky.

Kalumet Weda

Jeho protivník přicestoval ze Španělska a těší se mírám tak dokonalým, že ho pojme každá kapsa. Má líbivý design a tělo s jediným ovládacím tlačítkem. Na první pohled trochu připomíná e-cigaretu, ale na rozdíl od jiných podobně vyhlížejících kolegů výborně funguje, nepálí byliny a v pohodě odpaří, co se od něj žádá.

Tip: Při vaporizaci extraktu je vhodné jej nanést na smotané kovové sítko, které se vloží do nahřívací komory.

Nahoru
Je vám více než 18 let?
Tak pojďte dál!