Aktuální článek
Konopný trh

Konopný trh

  • Další bohatá nabídka produktů vyrobených z konopí.

Pleťový krém Carun  

Regenerační krém s výtažkem z celých rostlin konopí a jojobovým, olivovým a konopným olejem. Je vhodný i pro velmi citlivou pokožku, jelikož ji dokonale hydratuje a zklidňuje. Carun obsahuje přírodní kanabinoidy, které působí protizánětlivě a pomáhají obnovit zdravý stav pokožky.

Doporučená cena: 390 Kč     www.konopnyshop.cz

 

Ovesná koupel s konopným olejem

Koupel má příznivé účinky u dětí i dospělých při potížích s atopickým ekzémem, lupénkou, akné, suchou pokožkou a při dalších onemocněních kůže. Ovesná koupel je speciálně upravený, velmi jemně mletý 100% přírodní extrakt z ovsa obohacený konopným olejem, získaným lisováním konopných semen. Koupel je běžně k dostání v prodejnách zdravé výživy a v drogeriích.

Doporučená cena: 100 Kč     www.aspczech.cz


Sýr Konopáč  

Lahodný sýr s konopným semínkem, ozdobený pravým zeleným listem. Tuhle originální pochoutku vymysleli před pár lety dobří hospodáři, když přidali do čerstvého mléka semínka konopí, která sýrům propůjčují jemně oříškovou chuť. Od jara do podzimu se do sýra mohou přimíchávat také konopné listy. Konopáč se vyrábí v domácí sýrárně na statku v Brníčku podle tradičních receptur a je k dostání v několika variantách – čerstvý, zauzený nebo zrající.

Cena: 50–100 Kč / 100 g      www.syr-konopac.cz


Klapky na uši Hemp Hoodlamb

Kdo má za ušima, ten se před chladem a městským hlukem ochrání módním doplňkem od holandské značky Hemp HoodLamb. Klapky jsou vyrobené z hřejivého konopného vlákna a jemný kožíšek zaručí, že budete mít uši vždy v teple. Mají univerzální velikost, perfektně padnou každému a po stranách jsou zdobené stylovou výšivkou.

Doporučená cena: 760 Kč      www.hemphoodlamb.cz

 

Nahoru
Je vám více než 18 let?
Tak pojďte dál!