Aktuální článek
Royal Queen Seeds

Royal Queen Seeds

  • Royal Queen Seeds je prvním výrobcem konopných semen na světě, který využívá systém plně automatického balení.

Royal Queen Seeds je významným aktérem na trvale rostoucím evropském trhu s konopnými semeny již čtyři roky. Díky přiměřeným cenám, vysoké kvalitě semen a aktivní účasti na vývoji a distribuci samičích semen a tzv. „samonakvétacích“ druhů se Royal Queen Seeds stala mimořádně význačnou společností.

Je zcela přirozené, že Royal Queen Seeds nikdy neustala ve svém vývoji a zvyšování profesionální úrovně. Vynikajícím příkladem je nedávné zavedení přístroje Hapamatic pro automatické balení, který společnosti umožnil přejít na strojové balení semen.

Zavedení přístroje Hapamatic, který se již řadu let používá v oblasti medicíny pro balení širokého spektra léčiv, je z pozice Royal Queen Seeds logickým krokem.

Boy Ramsahai, vlastník společnosti Royal Queen Seeds, k tomu říká: „Dnešní spotřebitelé konopí přesně vědí, čemu mají při nákupu vysoce kvalitních semen věnovat pozornost. Jejich vhodné balení má zásadní význam nejen proto, že klienti očekávají správný počet semen, ale také z toho důvodu, že požadují, aby byla semena vybírána a balena s řádnou péčí. Naše semena se před vlastním strojovým balením vybírají ručně, přitom se věnuje velká pozornost různým faktorům, jako je vlhkost vzduchu a teplota, a výběr i balení probíhají ve sterilním prostředí. Při využití nového systému balení se postupuje tak, že přístroj samotný vkládá semena – s mimořádnou opatrností – do průhledných, sterilních blistrů, které jsou odolné před světlem. Spotřebitelé si tedy mohou spočítat semena, která nakupují, a také se ujistit, zda jsou ve vynikajícím stavu a připravena k sázení“.

Kontakt pro další informace:

Royal Queen Seeds
P.O. Box 394
5400 AJ  UDEN
Tel: +31 (0) 73 5479916
Fax: +31 (0) 413 260504
E-mail: info@royalqueenseeds.com
www.royalqueenseeds.com

Nahoru
Je vám více než 18 let?
Tak pojďte dál!