Aktuální článek
Magazín na United Islands 2011

Magazín na United Islands 2011

  • Magazin Legalizace zahajuje svou festivalovou sezónu už tento víkend na mezinárodním hudebním festivalu United Islands 2011, který proběhne ve dnech 23. – 25. června na pražských ostrovech. Časopis bude k dostání na infostánku Legalizace.cz na Kampě v rámci Yornet stage.

Informační a prodejní stánek Legalizace.cz nabídne kromě originálních legalizačních triček, placek a dalších překvapení i výstavu zlomku obrazů umělecké skupiny Leviathan, která letos připravila unikátní plakáty,  dekorace a transparety na demonstraci za legalizaci konopí – MMM2011. Na stánku budou i naši kamarádi ze sdružení Konopa.cz se svou bohatou nabídkou konopných produktů a potravin.

Hudební program

Yornet stage, na které stánek Legalizace.cz bude, letos nabídne to nejlepší z hudební scény v rámci United Islands. Na Kampě si už během pátečního odpoledne můžete poslechnout britského blues – rockového muzikanta Justina Lavashe nebo rytmy latiny, funku a rocku v podání Los Chilakillerz. Večer zase bude patřit partičce CCTV Allstars a tudíž i příjemně rozjetému ska, které obohatí dávkou bluesu či rocku nebo americkému umělci Logiemu, který svým talentem osloví i méně zasvěcené. Jeho radost z hudby a zpěvu je tak znatelná, že jí přenese i na Vás a to nemusíte patřit mezi milovníky soulu či funku.

United Islan webhugo-chaves_006 ds je hlavně o pohodě a ta Vám bude servírována všemi směry. Stačí se jen zast avit, vypnout a nechat unést. To platí i pro sobotní odpoledne, které bude patřit především country. Tento hudební styl zastoupí zpěva čka a multiinstrumen­talistka Kathy Ziegler a také zpěvačka Barbara Nesbitt, která určitě nabídne nejednu ochutnávku z desky “The Bees”. Podvečerní program pak představí bratislavskou skupinu Hugo Čáves Orchestra, která se pyšní energickými beaty za doprovodu basy, kytary a progresivní dechové sekce. Večerní čas bude pro změnu zasvěcen bluesu, soulu a rocku. Tyto styly mají pod palcem Mojo, Juwana Jenkins a také američtí Hobex.

Pokud  chcete vědět víc o účinkujících nebo si poslechnout jejich tvorbu, podívejte se na portál Yornet.net. Tam se dozvíte vše potřebné! Stejně tak Vám tento portál přinese informace o doprovodných akcích, soutěžích nebo živém přenosu, jehož součástí budete i Vy:) Takže teď už nezbývá nic jiného, než popřát příjemnou zábavu.

Odkazy:

Nahoru
Je vám více než 18 let?
Tak pojďte dál!