Aktuální článek
Konopný trh

Konopný trh

  • Přinášíme vám další porci novinek z konopného trhu. Tentokrát představujeme konopný lak Naturol, ručně vyráběnou hořkou čokoládu Čokokon, konopný proteinový nápoj v prášku Kakauko a pouzdro na notebook Sativa Bags.

Konopný lak Naturol  

Naturol je lazurovací lak vyrobený z konopného a sójového oleje. Slouží k ochraně dřeva v interiéru i exteriéru a vyznačuje se zvýšenou odolností proti nasákavosti vodou a snadnou obnovou nátěru. Obsahuje minerální pigmenty, které zaručí, že ani působením UV záření nedojde k zešednutí dřeva.

Doporučená cena: 282  Kč     www.ekostavivo.cz

Čokokon  

Ručně vyráběná hořká čokoláda s 55 % kakaa, ze které konopí ucítíte, ještě než ji ochutnáte. Obsahuje voňavou esenci z konopných květů a loupaná konopná semínka, která jí dodávají jemnost. Všechny přísady jsou rostlinného původu, vhodná je proto i pro vegany.

Doporučená cena: 90 Kč / 80 g     www.veci-z-konopi.cz

Kakauko

Konopný proteinový nápoj v prášku ochucený bio surovinami, jako je kakao, bourbonská vanilka a ceylonská skořice. Slazený je pouze vzácným nektarem z kokosových květů, neobsahuje konzervanty ani jiné umělé přísady a chutná malým i velkým.

Cena: 140 Kč      www.sum.sk


Pouzdro na notebook Sativa Bags

Zajistěte svému notebooku bezpečí v konopném pouzdře, které je určeno na počítače s úhlopříčkou 15 palců. Díky kvalitnímu polstrování odolá nárazům a do vnitřní části se vejdou dokumenty a veškeré příslušenství, které budete potřebovat.

Doporučená cena: 1 250  Kč      www.sativabags.cz

Nahoru
Je vám více než 18 let?
Tak pojďte dál!