Aktuální článek
9 důvodů, proč jsou huličky nejlepší přítelkyně

9 důvodů, proč jsou huličky nejlepší přítelkyně

  • Konopí zjednodušuje život – to potvrdí většina uživatelů. Zpříjemní den, zlepší náladu a pomáhá udělat si pořádek v hlavě – tak nějak z ní eliminuje nedůležité věci. A stejně jako každou jinou zájmovou činnost je i kouření konopí nejlépe provozovat s někým blízkým. Ideálně s děvčetem, do nějž jste opravdu zamilovaní.

Jsou samozřejmě dny, kdy se člověk potřebuje zkouřit sám a udělat si čas jen pro sebe. Bezcílně bloumat ve tři ráno po městě je občas super, nic se ale nakonec nevyrovná zahulení s pohodovou holkou, kterou máte rádi.

Rebelky v rauši

Holky, které kouří trávu, jsou podle mě i nejlepší milenky a bývají ve všech ohledech kreativnější. Tak trochu náladové a trochu rebelky. Nevyhledávají problémy, spíš si chtějí žít po svém, nebýt nikým omezovány a zároveň nikoho neomezovat – což je jeden z důvodu, proč se mnohé z nich v soukromí domova oblékají jako budižkničemu Dude z kultovního filmu Big Lebowski. I přes tento drobný nedostatek si ale myslím, že právě s takovou holkou bude život prostě fajn.

Tady je devět důvodů, proč je super chodit s holkama, co hulí:

1. Mají šikovné ruce

Obecně jsou manuálně zruční všichni huliči nezávisle na pohlaví. A když už si vaše slečna umí ubalit krásného jointa, určitě to ráda udělá i pro vás. Narazíte-li proto na takovou, držte se jí!

Je to moc sexy, když drobnými prsty s udržovanými nehty elegantně sroluje kornout a následně ho olízne špičkou jazyka. Nebo když dlouhým nehtem opatrně oddělí z kostky hašiše tu správnou porci akorát do vaší dýmky. Takový pohled se prostě nikdy neomrzí.

2. Nedělají z komára velblouda

Většina konfliktů ve vztazích vzniká kvůli těm nejmalichernějším věcem. Když ale do hry vstoupí rozjitřené emoce, může se i ze zdánlivě nepodstatné záležitosti rychle stát neřešitelný problém.

Konopí pomáhá takovým situacím předejít, protože nám umožňuje podívat se na věci z jiného úhlu pohledu. Dává nám prostor se zastavit a zamyslet nad tím, co je opravdu důležité. Věci, na nichž vlastně nezáleží, jsou pak bezděky odsouvány do zapomnění. Holky, jež kouří konopí, bývají povznesené nad malichernosti, drby a pomluvy a věci zbytečně nedramatizují. Na něco takového nemívají ani čas, ani náladu.

3. Umějí se rozdělit

Huličky jsou nejlepší přítelkyně, protože kouření konopí je už ze své podstaty záležitostí kolektivní a tedy založenou na sdílení. Ať už společně v kruhu hulíme špeka nebo inhalujeme z jedné vodní dýmky, kouření konopí rozhodně není pro skrblíky.

Malý tip: Pokud vám před odchodem z bytu připraví na noční stolek dýmku první pomoci, je to pravá láska. Nasaďte jí prstýnek, než to udělá někdo jiný! A až budete odcházet z domu jako první vy, nezapomeňte jí tuhle malou pozornost oplatit.

4. Mají vlastní názor

Společnost má stále proti kuřákům konopí předsudky. Je to nepříjemné a hlavně naprosto neopodstatněné, většinou ale nevyhnutelné.

Holkám, které kouří trávu, je to ale zároveň zvysoka ukradené. Názor většiny je moc nezajímá. Věří samy sobě, své intuici a inteligenci, a když se jim něco líbí, když je něco baví, nepotřebují k tomu svolení nikoho dalšího.

Jsou nezávislé, ale hlavně schopné a ochotné myslet a rozhodovat se samy za sebe. A to se sakra počítá.

5. Umějí svůj život správně vybalancovat

Jasně, řekněme si otevřeně, že pokud bychom si měli vybrat zálibu, která podporuje co nejzodpovědnější přístup k životu, kouření trávy asi nebude naší volbou číslo jedna. Na druhou stranu umí-li člověk najít rozumnou rovnováhu mezi užíváním konopí a ostatními činnostmi nezbytnými pro život, svědčí to do značné míry o jeho schopnosti zorganizovat si čas tak, aby měl prostor na plnění povinností, ale i na dělání věcí jen tak pro radost a zábavu.

Opravdová disciplína nespočívá v tom, že člověk hledá (a najde) v konopí způsob, jak utéct od každodenních starostí. Naopak, disciplína je o uvědomění si svých hranic a stanovení priorit. Dokud stojíte nohama pevně na zemi, máte se vždy od čeho odrazit vzhůru.

6. Rády se smějí

Se zkouřenou holkou se prostě nemůžete nesmát. A co víc si vlastně přát než přítelkyni, se kterou se můžete od plic zasmát a připomenout si, že když nejde o život, nejde vlastně o nic.

Ne všechny dny jsou zalité sluncem a drobné konflikty a hádky patří ke každému vztahu. Když se ale večer zastavíte, sednete si doma ke stolu a po krátkém tvůrčím rituálu zapálíte první společné brko, dojde vám pokaždé znovu, proč jste vlastně spolu – prostě je vám s ní fajn.

7. Nebudete se spolu nudit

Dokud je co smotat do papírku, nuda nehrozí. Tráva dělá i obyčejné činnosti zábavnějšími – sex je intenzivnější, jídlo chutná líp a i koncert na DVD je lepší.

Jinak nudné činnosti jako například úklid mohou dostat nečekaný spád. Konopí prostě „upgraduje“ realitu a to, že ve dvou se to lépe táhne, je obecně známou skutečností.

Tráva zpomaluje běh věcí a dává nám možnost všimnout si a ocenit jinak nepovšimnutou krásu všedních předmětů a činností. Třeba procházky za krásného dne, pozorování noční oblohy nebo dunění hlasité hudby doprovázené vlastním zpěvem bez ohledu na absenci hudebního sluchu.

8. Ke štěstí toho moc nepotřebují

Provozní náklady nebývají u kuřáků konopí zpravidla nijak vysoké a platí to i pro příslušnice něžného pohlaví. Když jste oba zdraví a bydlíte ve svém, jsou slečny spokojené – což ale rozhodně neznamená, že se takové základní nastavení nedá podstatně vylepšit třeba dobrým jídlem nebo napínavým filmem.

Možná si sem tam koupí dražší módní kousek nebo rády zajdou na večeři do dobré restaurace, rozhodně to ale není jediným cílem jejich života. Takové malé radosti nepovažují za samozřejmost nebo nutnost, ale spíš za vítaný bonus. Někde hluboko uvnitř je jim totiž stejně nejlíp doma na gauči v džínech, tričku a s právě dovezenou pizzou.

9. Mívají dobrý hudební vkus

Když už je konopná komunita zahalena tak obrovským počtem stereotypů a předsudků, proč nepřidat další – o huličích se kdovíproč říká, že mají dobrý hudební vkus. A já tomu věřím.

Konopí dává poslouchání muziky úplně nový rozměr – basy jsou hlubší a temnější a tep srdce se jim snadno přizpůsobí, výšky jsou naopak výraznější. Co je větší pohoda než si zapálit jointa, zavřít oči a nechat se spolu s vaší milou unášet rytmem a melodií oblíbeného songu…

Zdroj: http://elitedaily.com/

Nahoru
Je vám více než 18 let?
Tak pojďte dál!