Aktuální článek
Konopný trh

Konopný trh

  • Tentokrát vám představíme tři novinky - BIO panenský konopný olej od Zelené Země, Konopnou mast "opary" od Delibutus.cz a pivo Hemp Valley.

BIO panenský konopný olej

Za studena lisovaný olej ze semínek vybraných odrůd certifikovaného konopí, bohatý na esenciální mastné kyseliny, vitamíny A, B1, B2, B6, C a E, antioxidanty a lecitin. Má jemnou vůni a výraznou oříškovou chuť. Konopný olej využijete nejen v kuchyni – jako mazání na postižená místa účinně pomáhá při kožních onemocněních a při problémech se svaly a klouby.

Doporučená cena: 189 Kč / 250 ml     
www.zelenazeme.cz

Konopná mast “Opary”   

Balzám v kelímku nebo v šikovném aplikátoru, určený k ošetření rtů se sklony k tvorbě oparů. Působí preventivně a léčí již vzniklé projevy nemoci. Díky propolisu má výborné antiseptické účinky, konopný olej s bambuckým máslem pak výrazně podporují hojení a ošetřují poškozenou sliznici. Mast má čistě přírodní složení a neobsahuje chemické konzervanty.

Doporučená cena: 2,5 ml / 100 Kč  
www.delibutus.cz

Pivo Hemp Valley

Světlý speciál 11° z Novopackého pivovaru. Jeho jedinečná, jemně hořká chuť je dána spojením hluboce prokvašeného piva s extraktem získávaným z květů konopí rostoucího v horských údolích Švýcarska. Konopí pro toto pivo je pěstováno bez použití hnojiv či chemikálií, v čistém prostředí alpských údolí.

Cena: 26 Kč     
www.novopackepivo.cz

Nahoru
Je vám více než 18 let?
Tak pojďte dál!