Aktuální článek
V Coloradu se otevírá se první rekreační středisko pro milovníky konopí

V Coloradu se otevírá se první rekreační středisko pro milovníky konopí

  • Nově otevřený resort CannaCamp blízko coloradského Duranga láká na krásnou přírodu, turistiku, cvičení jógy a semináře o pěstování konopí.

Colorado je plné rekreačních středisek, kde hosté mohou chodit na túry, rybařit, házet podkovou a opékat buřty. Tohle však nabízí ještě něco navíc – můžete si zde v klidu zakouřit konopí.

Zelená dovolená

Sedmdesátihektarový CannaCamp, který se otevírá 1. července v Durangu na jihozápadě Colorada, o sobě tvrdí, že je prvním americkým rekreačním střediskem pro milovníky konopí.

Hosté zde konopí nedostanou, jelikož to je protizákonné. Mohou si sem však přivézt vlastní zásoby a užívat je pozemcích střediska.

Kromě výletů do přírody jsou zde hostům také k dispozici lekce jógy i semináře o pěstování konopí.

„Do dobrodružného světa letních táborů, jaké známe z dětství, přinášíme trochu luxusu – to vše v nádherné scenérii, kde si návštěvníci mohou v bezpečí, pohodlí a mezi přáteli vychutnat konopí,“ prohlásil Joel Schneider, člen představenstva společnosti, která CannaCamp otevírá.

Hosté jsou ubytováni v chatkách. Je povoleno kouřit na verandách, avšak ne uvnitř. Ale pozor, nejedná se právě o levnou záležitost: ceny začínají na částkách 395 dolarů (kolem 10 000 Kč) za osobu a noc.

Zdroj: http://www.thecannabist.co/

Nahoru
Je vám více než 18 let?
Tak pojďte dál!