Aktuální článek
Drogová poradna – Nechutenství po trávě

Drogová poradna – Nechutenství po trávě

  • Ve spolupráci s online drogovou poradnou (www.drogovaporadna.cz), kterou spravuje tým zkušených odborníků o. s. Sananim.

Dobrý den,

jsem uživatelem marihuany již 4 roky a 2 roky téměř denně kouřím. Zajímalo by mě, co všechno marihuana ovlivní při takovémhle užívání. Mohu si přečíst něco na internetu, ale všude píší něco jiného, tedy se obracím na Vás. Ale přejdu ke konkrétní věci. Již rok trpím lehkým nechutenstvím, malé porce spořádám, ale při větším jídle se mi začne zvedat žaludek, přičemž vím, že bych spořádal i jednou tolik. Zabývám se cvičením, a proto tento problém s jídlem vidím jako velkou překážku.

Dobrý den.

Je zajímavé, že po konzumaci marihuany to většinou bývá naopak. Uvádíte, že poslední dva roky konzumujete denně. Neuvádíte, zda jste například nezkoušel neužívat, zda tyto potíže máte pouze pod vlivem. Třeba je to reakce organismu, že je toho prostě hodně, možná by stačilo ,,jen” marihuanu nekouřit. Ale to tímto způsobem na dálku nepoznáme.

Asi by nebylo od věci se nechat vyšetřit, zda nemáte nějaké zdravotní problémy, například se žaludkem. Pokud by vyšetření vyloučilo somatický problém, pak bych doporučila obrátit se na specializovaného lékaře/psychiatra, zda nejde o nějaké psychosomatické potíže. Nic z toho ale nejde poznat bez toho, že Vás vyšetří specializovaní lékaři.

Nahoru
Je vám více než 18 let?
Tak pojďte dál!