Aktuální článek
Jsou v tom s námi – deset celebrit, které se netají svou láskou ke konopí

Jsou v tom s námi – deset celebrit, které se netají svou láskou ke konopí

  • Snoop Dog, Willie Nelson nebo Wiz Khalifa jsou svou vášní pro kouření konopí vyhlášení a nikoho asi nepřekvapí ani to, že si joint, blunt nebo bong si rád a často dopřává i Tommy Chong. Našli jsme ale deset slavných, od kterých byste to nečekali.

Stephen King – nejslavnější současný autor hororů se na rozdíl od jiných celebrit za svou zelenou zálibu nestydí. „Podle mě by konopí mělo být nejen legální, mohlo by dokonce nabídnout nové možnosti podnikání venkovským oblastem. Umím si to dokonale představit třeba ve státě Maine, tam mají opravdu vynikající domácí trávu. Kdyby mohli pěstovat legálně, používat hnojiva a skleníky, věřím, že by se tím mohli skvěle uživit,“ nastiňuje populární spisovatel.

George Clooney – během natáčení filmu Dannyho parťáci 2 se filmový štáb ocitl mimo jiné v Amsterdamu. Majitel místního coffeeshopu posléze prozradil novinářům, že právě George Clooney byl ve stejné době jeho pravidelným hostem. Dodnes údajně navštěvuje jeho obchod několikrát do roka – možná proto je Clooney vždy klidný, vyrovnaný a dobře naladěný.

Justin Timberlake – bývalý člen kapely N-Sync a úspěšný sólový zpěvák vyjádřil už v minulosti podporu legalizaci konopí. Podle jeho názoru by mohla snížit míru zločinnosti na polovinu. Dost možná to bylo právě konopí, které způsobilo, že Justin vydržel v mainstreamovém boybandu tak dlouho.

Michael Bloomberg – stý osmý starosta New Yorku odpověděl kdysi na přímou otázku stejně přímou odpovědí: „Kouřil jsem konopí, na to můžete vzít jed. A bavilo mě to!“

Morgan Freeman – v rozhovoru pro britský deník Guardian uvedl slavný americký herec, že se zbavil závislosti na tvrdých drogách, konopí se ale vzdát nechce. Sám ho nazývá „božským plevelem“.

Harrison Ford – za Harrisona Forda učinil coming out populární americký bavič Bill Maher na konferenci neziskové organizace NORML, která od roku 1970 bojuje za legalizaci konopí. Účastníkům konference řekl, že je nejvyšší čas, aby šel Ford s pravdou ven. Mnoho z nás si jistě lámalo hlavu nad tím, jak se mohl herec po hlavě vrhat do všech kaskadérských kousků ve čtyřech dílech dobrodružství Indiana Jonese. Tak nyní už to víme.

Brad Pitt – ať už to byli Dannyho parťáci 2, o kterých už byla řeč v souvislosti s Georgem Clooneym, nebo Thelma a Louisa, Brad Pitt po natáčení rád relaxuje a konopí mu v tom podle všeho moc pomáhá. Kromě pokuřování během natáčení neváhá Pitt prezentovat svou náklonnost k rostlině také nošením nejrůznějších propagačních triček.

Jennifer Aniston – herečka se k užívání konopí přiznala hned několikrát. V době, kdy byla vdaná za Brada Pitta, přiznala, že spolu kouří poměrně umírněně, ale pravidelně.

Charlize Theron – populární herečka byla v minulosti přistižena, jak usilovně potahuje neznámou aromatickou bylinu přes jablko. Její fotky obletěly svět už v roce 2002 a dá se předpokládat, že to nebylo poprvé ani naposled, co se s konopím setkala – ačkoli ona sama to nikdy otevřeně nepřipustila.

Kirsten Dunst – ke kouření konopí se herečka přiznala až loni a jedním dechem dodala, že americký postoj v této oblasti je směšný a svět by byl lepším místem k životu, kdyby bylo konopí dostupné pro každého. Není divu, že jí ve filmu Spiderman připadla role Mary Jane…

Zdroj: http://marijuanaworldnews.com/

Nahoru
Je vám více než 18 let?
Tak pojďte dál!