Aktuální článek
Flashback ze světa konopí: Demolice Parukářky

Flashback ze světa konopí: Demolice Parukářky

  • Co ovšem vtip opravdu není, je pokračující demolice oblíbených míst a vůbec celého bývalého působiště Million Marihuana March, malebného parku na Praze 3.

Několik roků po výstavbě nevzhledných betonových mrakodrapů ve východní části vezme zasvé i legendární žižkovský meeting point Hospůdka Parukářka.  Bagry se brzy dle rozhodnutí soudu o demolici z roku 2012 zakousnou do kopce a nenechají kámen na kameni. Odpustíme li si nejapné komentáře, jaký hejhula nebo hújová má na likvidaci tradičních míst setkávání zájem, důležité je pro čtenáře zaměřit pozornost na perfektně zvládnuté radniční PR.

Například takový deník Metro o plánované destrukci píše: „Podnik v současné době navštěvují hlavně mladí alternativní lidé, část z nich se dokonce netají zálibou v drogách, například marihuana je cítit hned při vstupu.“ Nám je podle účtenek z obecní kasy jasné, že radním na trojce více vyhovuje, když hned u vstupu smrdí prachy, spařený humr a originální šáňo ke snídani. Nejlépe co nejvíce kolemjdoucím na očích a z veřejného rozpočtu.

Nahoru
Je vám více než 18 let?
Tak pojďte dál!