Aktuální článek
Odkazujeme na posezení u vody

Odkazujeme na posezení u vody

  • Asi není nikdo, kdo by si během letní sezóny alespoň jednou nezašel k vodě a zároveň koupání po západu slunka nespojil s taneční párty nebo jinou zábavou. Někteří si za programem rádi zajedou k blízkému Jadranu, jiní odletí do daleké Asie na legendární Fool Moon Party, každopádně pro ty z vás, kdo preferují jezera a rybníky z domácí provenience, nabízíme pár cool tipů.

Na Kole Beach Park Mlékojedy & Free-D-Bar

Jedním z nejznámějších hudebních letovisek je bezpochyby Free-D-Bar v nově zrekonstruovaném beach parku v Mlékojedech poblíž Neratovic. Bývalá pískovna se na webových stránkách představuje jako „stálá letní scéna, která už od roku 2000 propojuje hudební a filmovou produkci se sportovním vyžitím. Kromě koupání tu můžete přes den nejen sportovat, ale zůstat i večer a zatancovat si na párty pod vedením našich předních českých DJs nebo koncertě jedné z mnoha kvalitních kapel či se podívat na zajímavý film v rámci pravidelného promítání.“ Sympaticky ilustrované internetové stránky nabízejí všechny nezbytné informace včetně kompletního programu. Zajímavostí je, že provozovatelé nezapomněli na děti a kromě dětského koutku se v pravidelných intervalech setkáte také se zábavou šitou na míru jen pro ně.
www.beachparkmlekojedy.cz
 
Blue Bar

Modrá kavárna na břehu Vltavy ve světoznámých Žlutých lázních v Praze přitahuje pozornost již celé jedno neuvěřitelné století. Místo setkávání našich dědů a babiček nikdy neosiřelo a i dnes zde některé z nich potkáte. Majitelé k tomu udávají: „Architektonicky cenná ocelová konstrukce byla v letech 2005–2007 citlivě zrekonstruována a vhodně rozšířena o ,dvojče‘ – identickou repliku, která s původní budovou tvoří symetrický celek. Modrá kavárna dostala nový název Modrý bar, který lépe vystihuje změnu zaměření tohoto výjimečného prostoru.“ Místo má kapacitu necelých dvě stě návštěvníků, nabízí klubovou, jazzovou nebo latinskoamerickou hudbu a sousedství s perfektním výhledem na travnatou louku, kde pravidelně probíhají koncerty českých i světových kapel. Nebývá výjimkou, že zde vystoupí i takové globální hvězdy jako například The Nazareth nebo výherci světových ohňostrojových soutěží.
www.zlutelazne.cz

Bar Nebe

Bar Nebe je jedno z těch nejhezčích míst, kam se dá za lenošením a muzikou vůbec dojít. Leží na pláži u Komárovského rybníka v obci Branžež (přesněji Zakopaná) asi dvacet kilometrů od Mladé Boleslavi a dvacet kilometrů od Turnova. Ptáte se proč? To je úplně jednoduché. Nachází se totiž v samém srdci malebného Českého ráje. Internetová nástěnka, stylově přibitá na starých prknech, oznamuje zcela v souladu s realitou: „Samotný Český ráj vám sám o sobě poskytne nepřeberné množství zábavy, takže co se turistiky týče, lepší místo si nevyberete. Vzhledem k poloze baru se u nás můžete vykoupat v místním rybníce, rozdělat stan v kempu, dát si turistiku pěší, lezeckou či bicyklovou v místních lesích a skalách, kochat se hrady a zámky, nebo se jen zavěsit do hamaky a stéblem srkajícím vychutnávat drink. Pokud vám nestačí nápoj a pohoda prosluněné pláže, pořádáme hudební a kulturní akce. O všem, co se u nás aktuálně děje, najdete informace tady na webu.“ Bar Nebe si pro svoje akce vybírá nezměrné množství českých hudebních stálic, zvláště pak z ranku taneční elektronické muziky nebo hip hopu. Kdo nevěří, ať se podívá na:
www.barnebe.cz

Bílý Kámen

Léta vyhlášená diskotéka Bílý Kámen s přílivem návštěvníků tanečních festivalů velice operativně zvedla svůj programový horizont a dnes se rozhodně nedá prohlásit, že by tu nebyla sranda. Z místa původně zaplněného partou diskobobíků se tak během několika roků stal vyhlášený taneční klub, který láká návštěvníky i mimo festivalovou sezónu. Střídají se zde party muzikantů z celé republiky a oblíbený resort u největšího českého jezera tak nabral úplně nový rozměr. „Jsme největší a nejnavštěvovanější diskotékou na Máchově jezeře. Díky světové úrovni taneční klubové muziky a vynikající letní atmosféře si vysloužila přezdívku ,česká Ibiza‘. Neopakovatelnou náladu zde rozjíždí nejen absolutní špička českých DJs, ale hlavně naši dlouholetí fanoušci a návštěvníci. Právě pro ně chystáme další skvělé akce,“ napsal majitel klubu. Webová prezentace patří rozhodně k těm zdařilejším. Nabízí návštěvníkům plný servis všech tří okruhů, tedy klubu, salónu pro náročnější i krásné letní terasy. Nesporná výhoda místa je, že nabízí i několik forem ubytování pár metrů od písčité pláže.
www.bilykamen.net

Nahoru
Je vám více než 18 let?
Tak pojďte dál!