Aktuální článek
Vaporizers Battle No. 14 – Hlasování ukončeno!

Vaporizers Battle No. 14 – Hlasování ukončeno!

  • Dnes se nám do ringu vrací těžší kousky v oblíbené kategorii přenosných vaporizérů. Do kapsy se sice úplně nehodí, ale v baťohu nebo kabelce s nimi můžete vyrazit až na konec světa. Výrobci se již několik let předhánějí s novinkami, mezi kterými si posvítíme na dva zajímavé frajery a ukážeme jejich přednosti a slabiny. Kovový Firefly se chlubí oldschoolovým designem, se kterým si budete připadat jak pravá zkuřka ze šedesátých let. Důstojná náhražka pro každého, kdo nemá na harleye. Vaporizér Summit můžete podle situace a potřeby vydávat za zapalovač k plynovému sporáku, nezničitelnou rakvičku na káčátko a nebo pomůcku správného zálesáka. Ring!

Firefly

Kovové tělo v ruce příjemně chladí a vyzývá k prozkoumání. Pod okénkem v magnetickém krytu se skrývá skleněný kotlík s reliéfem drážky pro ochlazení výparu. Na bocích je ovládací tlačítko pro zapnutí a na druhé straně pro nahřívání. Vzadu najdeme dobře dostupnou baterii. Při nahřívání se vaporizér po stranách i v kotlíku rozzáří jasně oranžovou barvou, jako by skutečně hořel. Pohlédnete-li okénkem, uvidíte jím přímo do kuchyně smrti, do dílny samého pánaboha, jak se v ní bylinná duše odlučuje od těla a vzlétá do éteru. Dostatečnou teplotu pro odpaření účinných látek dosahuje extrémně rychle a záleží jen na vás, jak silný a dlouhý nádech si dopřejete.

Tip: S použitím kovové podložky se dají velmi efektivně vaporizovat i extrakty a vosky.

 

 

Vapium Summit

Robustní polykarbonátové tělo umožňuje příjemné a bezpečné držení. Ovládací tlačítka i plnění kotlíku jsou snadno přístupné na horní straně. Na spodní straně najdeme vstup pro nabíjení pomocí mini USB a identifikační údaje výrobce. LED diody umístěné nad hlavním tlačítkem indikují hodnotu nastavené teploty i stav baterie. Bohaté příslušenství obsahuje originální voděodolnou kapsu na opasek a dokoupit lze například i solární nabíječku.

Tip: Při vaporizaci otevřete krytku kotlíku a promíchejte obsah. Dojde k jeho ideálnímu prohřívání. Když krytku vrátíte na místo do patnácti vteřin, vapík normálně dál pokračuje v nahřívání dle vašeho předchozího nastavení.


Nahoru
Je vám více než 18 let?
Tak pojďte dál!