Aktuální článek
Na Cannafest 2015 za informacemi i zábavou

Na Cannafest 2015 za informacemi i zábavou

  • Mezinárodní veletrh konopí a léčivých bylin Cannafest vstupuje letos do svého šestého ročníku a stejně jako v předešlých letech se bude konat na Výstavišti v Praze-Holešovicích. Konkrétně potom v termínu 6.–8. listopadu 2015.

O tom, že tento veletrh není jen místem prezentace jednotlivých vystavovatelů, ale že svým návštěvníkům nabízí pohled na konopí také z odborné stránky, svědčí třídenní odborná konference. Ta každoročně patří mezi hlavní taháky veletrhu, neboť na ní přednášejí nejvýznamnější odborníci z celého světa zabývající se konopím. Přestože se kompletní program letošní odborné konference teprve finalizoval, už nyní můžeme prozradit hlavní přednášející, kteří do Prahy na Cannafest zavítají.

Zajímavá přednáška Dr. Yehudy Barucha (Izrael) na aktuální téma Konopí a řízení.

– K odbornému programu Cannafestu patří neodmyslitelně účast doc. Lumíra Hanuše z Hebrejské univerzity. Letos vystoupí s tématem Funkce endokanabinoidního systému v našem těle.

–  Lumír Hanuš bude na Cannafestu moderovat rovněž panelovou diskuzi s lidovými léčiteli Jindřichem Bayerem, Božidarem Radišičem, Markem Bachanskim a Dorotou Gudaniecovou o léčbě a úspěšnosti pomocí konopného výtažku.

– Dr. Cristina Sanchezová z prestižní Complutenské univerzity v Madridu si připravila téma Kanabinoidy jako protirakovinotvorní agenti.

– Simone Cimiluca-Radzinsová, Clinton Pyatt, Aron Levinson nebo Tamir Gedo si pro české publikum přichystali příspěvky na téma Možnosti mezinárodní spolupráce a možnosti podnikání na amerických trzích.

– Eliza Walczaková (Polsko) a Ilya Reznik (Izrael) budou hovořit na téma Konopná terapie

– Scott Blakey (Shantibaba) a Howard Marks (Mr. Nice) z Velké Británie promluví na téma CBD, tuto oblast rozvine také Slovák Boris Baňas.

– O zkušenosti s pěstováním konopí se podělí Mike Corral (USA) a Josef Krejčík alias Mr. José.

Veletržní dění oživí také doprovodný program. Opět zde nebude chybět dětský koutek, konopný catering, Vapo Lounge, Cannafest Cinema, čítárna, chillout zóna, konopné masáže a samozřejmě afterparties ve vybraných pražských klubech.
Kompletní informace o odborném a doprovodném programu jsou průběžně k dispozici na oficiálních webových stránkách www.cannafest.com nebo na Facebooku www.facebook.com/Cannafest. Vstupenky jsou v předprodeji v síti Ticketportal.

Nahoru
Je vám více než 18 let?
Tak pojďte dál!