Aktuální článek
Flashback ze světa konopí: Mimozemšťan na vrátnici

Flashback ze světa konopí: Mimozemšťan na vrátnici

  • Půlnoční návštěvu z dalekého kosmu si užili během světově známého hiphopového festivalu zaměstnanci dopravního podniku v Hradci Králové.

Do vrátnice se jim totiž dobýval neznámý mladík. To by vzhledem k povaze místa nebylo až tak netradiční, nicméně tentokrát se příběh překvapivě odehrával naruby a zvenčí. Dotyčný totiž očividně nebyl žádný zapomenutý spáč.

Informaci jako aktualitu přinesl Policejní deník: „Vypadalo to, že vůbec netuší, kde je a co dělá. Mluvil scestně, nesouvisle a vedl polemiku o nereálných věcech a mimozemšťanech. Bylo zjevné, že je pod vlivem návykové látky. Po konzultaci se záchrannou službou bylo rozhodnuto o jeho převozu do nemocnice. Zde se muž začal chovat agresivně, neustále křičel, nadával a snažil se vytrhnout z popruhů, kterými byl připoután. To se mu nakonec i podařilo.“

Bezbřehý úžas ovšem neskrývali jen asistující strážci zákona. Neznámý železný zekon, z něhož se nakonec vyklubal jen devatenáctiletý chlapec, servíroval jedno překvápko za druhým: „Laboratorní vyšetření krve potvrdilo přítomnost většiny známých drog, amfetaminu, LSD, extáze, kokainu i marihuany,“ uvádí zpráva. Bleskové vyšetřování uvedlo na pravou míru i ostatní záhadné okolnosti. Desperát, který přes všechny těžkosti vzorně zaparkoval své zánovní BMW poblíž, nepocházel z Jupiteru, ale z Polska.

Nahoru
Je vám více než 18 let?
Tak pojďte dál!