Aktuální článek
Drogová poradna: Konec s trávou

Drogová poradna: Konec s trávou

  • Ve spolupráci s online drogovou poradnou (www.drogovaporadna.cz), kterou spravuje tým zkušených odborníků o. s. Sananim.

Hezký den. Asi čtyři roky, pokud nepočítám nějaké pauzy, jsem téměř denně kouřila několik jointů trávy. Průměrně tak půl gramu. Už je to týden, co jsem si řekla: A dost! Vůli mám silnou, jen jsem neměla motivaci a vlastně ani důvod přestat. Teď mám. Okolí reaguje velmi pozitivně, říkají, že celá zářím. Vlastně nikdy jsem nebyla klasický hulič. Žiji aktivním a jinak zdravým životem. Sportuji a motivace mám dost i pro ostatní. Zatím žádné negativní abstinenční příznaky nepozoruji, snad jen problémy se spánkem. Chci se zeptat, co všechno se v těle odehrává a na co se mám připravit? Děkuji.

Zdravím Vás. Nezbývá mi nic víc než pogratulovat k Vašemu rozhodnutí a k Vaší výdrži, to je skvělé, jen tak dál. Pokud pociťujete problémy se spánkem, můžete zkusit popíjet bylinné čaje (meduňka, třezalka) – působí sedativně. Dále se můžete se podívat na web www.koncimshulenim.cz. V podrubrice „O marihuaně“ je dole další podrubrika „Více informací“ – rozkliknout „Drogy v těle“ – zadat „Česky“ – zadat „Konopí“ – zobrazí se podrobněji, co se v organismu odehrává. Mrkněte se na to, můžete se zařadit i do programu online léčby. Pokud byste po prostudování informací měla nějaké doplňující dotazy, neváhejte znovu napsat.Postupně by se s délkou vysazení mělo vše vrátit do normálu. Držím palce a přeji, ať motivace a odhodlání vydrží. Mějte se hezky.

Nahoru
Je vám více než 18 let?
Tak pojďte dál!