Aktuální článek
Připravuje se nový komediální seriál o trávě od tvůrce Teorie velkého třesku

Připravuje se nový komediální seriál o trávě od tvůrce Teorie velkého třesku

  • Chuck Lorre, autor oceňovaných amerických seriálů Teorie velkého třesku (The Big Bang Theory), Dva a půl chlapa, Mike a Molly a Máma, chystá nový sitcom o životě s legálním konopím, jenž se bude odehrávat kde jinde než v Coloradu. Informoval o tom 15. ledna magazín Hollywood Reporter.

Místo nerdů hulení

Lorre na scénáři spolupracoval s Davidem Javerbaumem – jedním z autorů předlohy pro oblíbené satirické zpravodajství Daily Show. Zatím nepojmenovaný seriál s epizodami trvajícími půl hodiny se podle informací uvedených v hollywoodském magazínu odehrává v jedné nespecifikované výdejně konopí v Coloradu.Celý děj se samozřejmě točí kolem skupinky příznivců zelené rostliny a jejich životě ve státě, kde se s konopím nakládá stejně jako třeba s alkoholem.

Sitcom o životě s legálním konopím se bude odehrávat kde jinde než v Coloradu.

V článku Hollywood Reporter se můžeme dočíst, že „po komediích o trávě je dnes v televizní branži velká poptávka“. Například Amazon nedávno potvrdil, že připravuje sitcom o konopí Highland, v němž bude hrát mimo jiné oblíbená Margaret Cho,společnost HBO koupila práva na šest epizod původně internetové série High Maintenance a další televizní stanice NBC chystá s Adamem a Naomi Scottovými seriál Buds taktéž z prostředí Colorada – konkrétně hlavního města Denveru.

Zdroj: www.thecannabist.co

Nahoru
Je vám více než 18 let?
Tak pojďte dál!