Aktuální článek
Soutěž o vstupenky na veletrh Spannabis

Soutěž o vstupenky na veletrh Spannabis

  • Nejznámější španělský konopný veletrh je za dveřmi! Zapojte se do naší soutěže a udělejte si o víkendu 11 - 13. března výlet za sluncem a konopím do Barcelony.

Letošní ročník veletrhu Spannabis se uskuteční 11 – 13.3. 2016 v Barceloně, už tradičně na výstavišti Fira de Cornellá. Ani tentokrát nebude chybět přehlídka těch nejzajímavějších produktů ze světa konopí od předních firem z oboru. Návštěvnící se mohou těšit nejen na ukázky čerstvých novinek pro začínající outdoor sezónu, ale i na speciální slevy na osvědčené výrobky od desítek renomovaných vystavovatelů. V rámci veletrhu proběhne také třetí ročník odborné konference 
World Cannabis Conferences 2016. 

Chcete se na letošní Spannabis podívat? Stačí odpovědět na jednoduchou otázku a můžete vyhrát jeden z pěti balíčků po dvou vstupenkách!

Soutěžní otázka: 
Kolikátý ročník Spannabisu se v roce 2016 uskuteční? 

Pokud odpověď neznáte, snadno ji najdete na webových stránkách veletrhu. Odpovědi posílejte do půlnoci 15.2. 2016 na e- mail  “fb.soutez@legalpub.cz” s předmětem “Spannabis”. Do zprávy uveďte své celé jméno a adresu, na kterou vám v případě výhry zašleme cenu. Vítěze vylosujeme ze všech správných odpovědí 16.2. 2016 a budeme je kontaktovat e-mailem. 

Nahoru
Je vám více než 18 let?
Tak pojďte dál!