Aktuální článek
CRYSTAL CANDY® A BLOW MIND AUTO® – NOVÉ ODRŮDY OD SWEET SEEDS!

CRYSTAL CANDY® A BLOW MIND AUTO® – NOVÉ ODRŮDY OD SWEET SEEDS!

  • Sweet Seeds vstupují do nové sezóny 2016 s dvěma novými odrůdami, které by podle očekávání měly potěšit všechny milovníky konopí. Tady je jejich exkluzivní představení od šlechtitelů seedbanky.

Ve Sweet Seeds jsme průkopníky ve vývoji a průzkumu moderních feminizovaných a samonakvétacích odrůd. V posledních letech jsme se při vývoji nových odrůd zaměřili na rozšíření naší nabídky v oblasti samonakvétacích odrůd, a to včetně nových genetik, nových vůní a odrůd s vyšším vzrůstem (viz naše odrůdy typu Big Devil® anebo naše modely XL), přičemž zároveň rozvíjíme nabídku fialek z naší „rudé rodiny“ (Red Family). Souběžně s tím jsme pilně urychlovali výkvět také u variet závislých na fotoperiodě, a tak vznikla skupina odrůd pod značkou F1 Fast Version®.

V nové sezóně představujeme dvě nové odrůdy. První z nich, Crystal Candy® (kód SWS58), je odrůda závislá na fotoperiodě, zatímco Blow Mind Auto® je samonakvétací (kód SWS57).

Crystal Candy®:

Feminizovaná odrůda závislá fotoperiodě.

Tato odrůda se vyznačuje podivuhodným, opravdu mimořádným aroma. Během posledních několika let, kdy jsme ve Sweet Seeds neustále hledali nové genetiky a vůně, náš šlechtitelský tým zaregistroval, že některé elitní klony vydávají neobyčejně lahodnou vůni, která vysloveně evokuje první návštěvu cukrárny. Jedná se o dobře vyváženou směs jemných sladkých a ovocných vůní, podtrhnutou aromatickými tóny žvýkačky a gumových bonbónů a završenou exotickým přídechem kyselé jahody a zralého melounu.

Crystal Candy® byla vyvinuta v rámci speciálního programu oddělení Sweet Seeds pro výzkum a vývoj, jehož cílem bylo vytvořit ideální hybrid právě z těchto aromatických elitních klonů, které prozatím vedeme v evidenci coby „Tajné přísady“.

Dalším význačným rysem odrůdy Crystal Candy® je nadprůměrná tvorba pryskyřice. Dlouhé trichomy s velkými hlavičkami hustě pokrývají celé květenství a jako vrcholky zasněžených hor se táhnou přes květy i přilehlé lístky.

Stavbou těla je to typický indikově-sativový polyhybrid, roste velice vitálně. Má dlouhé postranní větve, které lze díky jejich ohebnosti pěstovat metodou SCROG. Hlavní stonek je ovšem silný a palice jsou husté a pevné. Ke konci doby kvetení jsou větve obsypané velikými květy.

Blow Mind Auto®:

Feminizovaná a samonakvétací odrůda. Samonakvétačka 4. generace.

Při vývoji této odrůdy jsme využili elitního klonu legendární verze Amnesia Haze pocházející z andaluské Córdoby. Zdrojem samonakvétacích genů byly vybrané linie naší samonakvétací odrůdy třetí generace S.A.D. čili Sweet Afgani Delicious Auto® (SWS24), která výsledný hybrid obohatila také o sladce pižmové tóny.

Mezi samonakvétacími odrůdami patří spíše mezi ty vyšší. Na konci kvetení dosahuje výšky 60 až 120 centimetrů. Ke sklizni je připravená 8 až 9 týdnů po vyklíčení a rozvinutí prvních lístků.

Blow Mind Auto® je samonakvétací genetika vyznačující se velkou tvorbou pryskyřice. Pryskyřice se vyznačuje příjemně hlubokým a komplexním aroma po kadidlu s podtónem nasládlého pižma, v němž se skrývají i ozvuky citrónu s nádechem dřeva a sušeného ovoce.

Další novinky:

Myslíme i na členy konopných klubů, kteří potřebují nakupovat s množstevní slevou. Už v sezóně 2015 jsme představili nová balení po 25 a 100 semenech, která se díky příznivé ceně setkala u našich zákazníků s obrovským zájmem. Všechna balení po 25 kusech jsou za jednotnou cenu 100 euro / 2 699 Kč a všechna balení po 100 kusech se prodávají za 350 euro / 9 459 Kč (3,50 euro / 95 Kč za semínko), což je cenově bezkonkurenční nabídka kvalitních feminizovaných semen od uznávané seedbanky. Mezi odrůdami dostupnými v balení po 25 a 100 semenech bychom rádi upozornili na několik nejslavnějších a nejuznávanějších odrůd z katalogu Sweet Seeds, jako je například Cream Caramel® (SWS04), Cream Caramel Auto® (SWS22), Green Poison® (SWS14), Big Devil XL Auto® (SWS28) a další. V této sezóně nadále rozšiřujeme počet odrůd dostupných v těchto baleních.

Dovolte nám ještě připomenout, že v sezóně 2014 jsme představili balení „Sweet Mix Auto“, abychom vám nabídli vysoce kvalitní samonakvétací semena za příznivou cenu, která v dnešní finančně náročné době potěší každého. Abychom dále doplnili naši nabídku kvalitních a cenově dostupných semen, v roce 2015 jsme představili nové balení „Sweet Mix Feminised“, které obsahuje směs 10 semen náhodně vybraných z celého sortimentu odrůd závislých na fotoperiodě v katalogu Sweet Seeds. Každý z obou namixovaných balíčků stojí 35 euro / 946 Kč.

Sladký kouř a úspěšný rok 2016 vám přejí

Sweet Seeds

Nahoru
Je vám více než 18 let?
Tak pojďte dál!