Aktuální článek
Vaporizers Battle no. 17: Hlasujte!

Vaporizers Battle no. 17: Hlasujte!

  • Vítejte v dalším kole nelítostného souboje vaporizérů! V dnešním ringu nemilosrdně odhalíme všechny dobré i špatné vlastnosti přenosného Arizeru Air, kterého jako svou horkou novinku představil zkušený výrobce z Kanady. Nit nezůstane suchá ani na jeho ramenatém soupeři ze stáje Flowermate v5.0 pro, zajímavém míšenci původem z Ameriky a vyráběném v Číně. Oba bojovníci patří do kategorie lehké váhy, neboť jejich těla tvoří slitiny hliníku. Mají i podobné náustky z tvrzeného skla, ale pozor, odlišují se způsobem plnění. společný mají i zásadní nedostatek, ani jeden z bojovníků totiž nemůže potěšit USB nabíjením. Který si získá vaše sympatie a vybojuje váš hlas? Soudcem jste vy! Rozhodněte o vítězi.

Flowermate v5.0 Pro

V5.0 Pro je vrcholem řady Flowermate. Na rozdíl od svých předchůdců má ohromující rozsah možností nastavení teploty, a nadto dostal do vínku také display. Ten kromě požadované a aktuální teploty zobrazuje i stav baterie. Výrobce dokázal poměrně slušně a na úrovni zpracovat jak samotný přístroj, tak i šroubovací skleněný náustek, který lze tomuto vaporizéru bezpečně uschovat přímo do těla. Požadavkům naší náročné doby odpovídá i přítomnost silné baterie, která poskytuje solidní množství energie.

TIP:  Pokud si originál tohoto vaporizéru zakoupíte, přikupte si k němu dva náustky do zásoby. Součástí novější verze V5.0S Pro je i užitečná nádobka pro vaporizaci olejů a vosků 

Arizer Air

Je menší a lehčí než jeho starší bratr, bojovník Arizeru jménem Solo. Přesto se mu vyrovná jak prakticky shodným výkonem, tak i čistotou a chutí výparu. Možnost nastavení teploty se u Air snížila na pět úrovní. ovládání se zjednodušilo na jediné tlačítko, kterému asistují dvě diody. Náplň se u Arizeru již tradičně vkládá do náustku, nikoli do kotlíku. Díky tomu můžete dobře vidět, v jaké fázi vaporizace se zrovna nacházíte, ačkoli jste tak zároveň i nápadnější pro zvídavé okolí.

TIP: V případě, že vapík dobře netáhne, zkuste náustek povytáhnout o pár milimetrů nahoru, vzduch pak lépe proudí.

Výsledky předchozích kol:


Nahoru
Je vám více než 18 let?
Tak pojďte dál!