Aktuální článek
Veletrh FOR SENIOR oslaví desáté výročí ve sportovním duchu

Veletrh FOR SENIOR oslaví desáté výročí ve sportovním duchu

  • Jubilejní desátý ročník oslaví letos veletrh pro plnohodnotný aktivní život ve zralém věku FOR SENIOR. Stejně jako v předešlých letech se bude konat s dalšími třemi veletržními akcemi pod společným názvem FOR FAMILY ve dnech 7. – 10. dubna 2016 v PVA EXPO PRAHA v Letňanech.

Veletrh FOR SENIOR patří k největším akcím svého druhu v Čechách a rok od roku se neustále rozrůstá. To je také jeden z hlavních důvodů, proč se letos představí nově v atraktivní hale čísle 2, která se nachází hned naproti vchodu do areálu. Novinkou je také umístění pódia s kompletním doprovodným programem přímo v centru dění veletrhu. „Jelikož letos veletrh FOR SENIOR oslaví již deset let, rozhodli jsme se kromě výstavní části rozšířit také doprovodný program. K této příležitosti jsme navázali spolupráci s předním českým floristou Pavlem Hruškou, který se nám postará o celý doprovodný program, říká manažerka veletrhu FOR SENIOR Kateřina Dvořáková.

Návštěvníci se letos na veletrhu mohou těšit kromě jiného například na dílnu šikovných rukou, ve které si budou moci vyrobit drobné dárky, či na služby vizážistky. Významná část bude potom věnována sportovnímu vyžití seniorů.  Na veletrhu proběhne 2. ročník Nordic Walking závodu a 2. ročníku turnaje FOR SENIOR Pétanque Cup dvojic ve spolupráci s AKSen a KS Řepy. 

Na veletrhu nebude chybět ani stánek magazínu Legalizace a z.s. Legalizace.cz. Přijďte nás navštívit! 

Vstupenka na veletrh FOR SENIOR platí také pro souběžně probíhající veletrhy FOR KIDS, FOR PETS a FOR TRAVEL. Více informací o veletrhu, vystavovatelích i doprovodném programu najdete na stránkách www.forsenior.cz

Nahoru
Je vám více než 18 let?
Tak pojďte dál!