Aktuální článek
Pozvánka na Českou transpersonální konferenci 2016

Pozvánka na Českou transpersonální konferenci 2016

  • Česká transpersonální konference s podtitulem „Revoluce vědomí a vnitřní transformace“ navazuje na úspěšnou pražskou mezinárodní konferenci z roku 1992. Hlavním protagonistou akce bude zakladatel transpersonální psychologie prof. MUDr. Stanislav Grof, ale těšit se můžete i na řadu dalších osobností.

Koncentrace téměř dvou desítek garantovaných odborných přednášek, pěti diskusních panelů, řady kvalitních workshopů a filmových dokumentů představí ve dvou intenzivních dnech různé úhly pohledu na spirituální aspekty lidské zkušenosti a aktuální poznatky o lidském vědomí. Zazní nejen odvážné myšlenky z oblasti transpersonální psychologie a obnoveného výzkumu psychedelik, ale diskutovány budou také alternativní filozofické koncepty, otázky návratu spirituality do hlavního proudu vědy a v neposlední řadě moudrost a praxe starých domorodých tradic. Konference v rámci mezioborového dialogu přinese prostor pro zamyšlení a inspiraci. V doprovodném programu najde své místo i sdílení osobních zkušeností a prožitků.

Léčení problémů člověka i lidstva jako celku je úzce spojeno s vnitřní transformací každého z nás. Pokud jste na posun horizontu svého vědomí připraveni, neváhejte – počet míst na konferenci je omezen!

Rozhovor s jedním z hlavních hostů a zakladatelem transpersonální psychologie, profesorem Stanislavem Grofem, si můžete přečíst zde.  

…………………………………………………….

Termín konání:  23.–24. dubna 2016
Národní dům na Vinohradech, Praha

Kompletní program najdete zde.

Vstupenky můžete zakoupit zde.

Pro aktuální informace sledujte také událost na Facebooku

Nahoru
Je vám více než 18 let?
Tak pojďte dál!