Aktuální článek
Novinka od Sweet Seeds: Killer Kush Auto

Novinka od Sweet Seeds: Killer Kush Auto

  • Přinášíme vám growreport od oblíbené španělské seedbanky Sweet Seeds, která je známá pro své feminizované odrůdy a v posledních letech přinesla také řadu zajímavých samonakvétacích genetik. Mezi ně patří i Killer Kush Auto.

Ve Sweet Seeds se vždy těšíme na každé další obohacení našeho genofondu. Tentokrát jsme použili výjimečný klon OG Kushe a proměnili ho v jednu z nejsladších a nejvoňavějších automatik všech dob.

Tato kráska byla oficiálně vydána teprve nedávno, přesto jsem si ji už stihl vypěstovat v privátním boxu o rozměrech 60x60x120cm se 400W sodíkovou výbojkou. Tentokrát jsem se rozhodl pro 4 rostliny v 18 litrových květnících, naplněných substrátem Allmix soil od Biobizz. Mé 4 Killer Kush vyklíčily mezi 24. a 48. hodinou od položení na vlhký papírový ubrousek, vzduchotěsně uzavřený v plastové nádobce. Následně jsem je přesadil centimetr pod povrch substrátu a zakryl. Již za dalších 24 hodin vykoukly klíčky.

 

Kolem 20. dne měly rostliny již 4 patra a přes 25 centimetrů výšky. Killer Kush Auto tvoří rostliny se silným hlavním stonkem, krátkými mezerami mezi jednotlivými patry a velmi pevnými bočními větvemi. V tuto dobu jsem je stále zaléval pouze odstátou vodou bez přidaných hnojiv, protože všechny potřebné živiny stále byly k dispozici v substrátu. 25. den se začaly objevovat pestíky, které za dalších 5 dní vytvořily shluky a položily tak základ budoucích květů.

 

Mezi 30. a 35. dnem jsem začal přikrmovat Topmaxem. 38. den dostaly poprvé květové hnojivo. Jednalo se o BioBloom, ale pouze o poloviční dávku, protože jsem došel k závěru, že v hlíně bude pořád živin dost a do sklizně navíc zbývalo ještě 20 dní, takže nebylo kam pospíchat.

Rostliny nabíraly výšku až do 42. dne až do dvojnásobku oproti výšce na začátku květu. 45. dne dostaly svoji druhou a zároveň poslední dávku květového hnojiva. Tou dobou byly již květy plně zformovány do krásného tvaru s bohatou vůní. Aroma už bylo tíživě sladké a při promnutí pryskyřičných lístků mezi prsty se uvolnily všechny silice a zavoněly po citrusech a také po tom zvláštním exotickém nádechu, který mají všechny rostliny z rodinu Diesel – Chemdawg.

 

54. den od vyklíčení se začaly objevovat první zahnědlé trichomy a 58. den byly rostliny připraveny ke sklizni s 15% zahnědlých 75% mléčných 10% čirých trichomů. Vůbec nejlepší na Killer Auto Kushi mi přijde až neuvěřitelně bohaté aroma, které v době sklizně už bylo takřka hmatatelné. Ve čtvrté generaci automatik se rozhodně se jedná o nejlepší rostlinu, která kvete nezávisle na světlné periodě v naší nabídce.

Nahoru
Je vám více než 18 let?
Tak pojďte dál!