Aktuální článek
Flashback ze světa konopí: Výnosný zevling

Flashback ze světa konopí: Výnosný zevling

  • S odpovědí na otázku, jak zůstat po celé dny v pohodlí postele a přitom nepřijít na mizinu, přišli vědci z americké kosmické agentury NASA. Konzumentům marihuany totiž nabízejí rovných osmnáct tisíc dolarů, pokud propůjčí vlohy pro svou chronickou lenost odborníkům.

Slušný honorář za nicnedělání má ovšem jedno úskalí. Váleníčko se protáhne na celých sedmdesát dní v kuse, během nichž bude sledovaný objekt nucen kouřit různé druhy konopí. Agentura aktuálně hledá několik dobrovolníků, kteří se podrobí experimentu ve stavu svalové atrofie. Cílem je najít způsoby, jak zachovat zdraví a bezpečnost astronautů při delším cestování vesmírem. „Klid na lůžku je dobrý způsob, jak simulovat cestu za působení nulové gravitace v prostoru. Na svaly sledovaného jedince nesmí působit žádný tlak. Během této periody budeme podávat různé druhy konopí a sledovat jeho vliv na orgány v těle. Pacient bude moci hrát hry na počítači, skypovat a neomezeně kouřit konopí,“ píše se v náborovém dokumentu. Pro zájemce je po skončení výzkumu připraven rehabilitační program, tučné kapesné a vědomí, že první lidská mise na planetu Mars by se neobešla bez nekonečného zevlování na zadku a stovek těch nejkvalitnějších myslitelných jointů. 

Kompletní 35. díl novinek ze světa konopí najdete v magazínu Legalizace č. 35. Magazín je k dostání zde, seženete ho ale také v běžné distribuční síti nebo v elektronické podobě za 69 Kč. Za zvýhodněnou cenu 42 Kč si můžete Legalizaci také předplatit a navíc si vybrat jeden ze zajímavých dárkových balíčků! 

Nahoru
Je vám více než 18 let?
Tak pojďte dál!