Aktuální článek
Flashback ze světa konopí: Hravá extáze

Flashback ze světa konopí: Hravá extáze

  • Globální zábavní průmysl se prolíná všemi aspekty lidského života a nevyhýbá se ani ilegálnímu obchodu se syntetickými drogami. Po dlouhé odmlce, kdy tablety extáze nesly maximálně tak vyražený obrázek, se vrací komplikovanější design, který připomíná spíše multivitamínové bonbony pro děti ve školním věku.

Pocházejí pravděpodobně z Holandska a jejich záchyty hlásí strážci zákona ze všech koutů světa. Například v Chile celníci objevili přes sto extází ve tvaru známé postavičky Mimoňů, kteří slaví rekordní úspěchy a již nyní s jistotou patří mezi animované legendy začátku století. Minulý rok se seriál dočkal i celovečerního filmu a lze tedy prohlásit, že i výrobci drog reagují na hollywoodskou produkci poměrně flexibilně. A vyprávět by o tom mohli i čeští policisté. S očekávanou premiérou filmu The Lego Movie 2 se jim podařilo na našem území zachytit zásilku pilulek stejné látky, tentokrát ovšem ve tvaru oblíbené stavebnice. Osádka vozu složená z mladých lidí tak má již nyní v celku solidní vyhlídku, že skládáním kostiček stráví ve vězení několik příštích roků. 

Kompletní 35. díl novinek ze světa konopí najdete v magazínu Legalizace č. 35. Magazín je k dostání zde, seženete ho ale také v běžné distribuční síti nebo v elektronické podobě za 69 Kč. Za zvýhodněnou cenu 42 Kč si můžete Legalizaci také předplatit a navíc si vybrat jeden ze zajímavých dárkových balíčků! 

Nahoru
Je vám více než 18 let?
Tak pojďte dál!