Aktuální článek
Setkání s ayahuascou

Setkání s ayahuascou

  • Žila jsem v Anglii od roku 2006 a studovala prestižní vysokou uměleckou školu v Londýně. Měla jsem i práci na poloviční úvazek. Do Anglie jsem přijela z důvodu studia, a taky chtěla našetřit peníze. Nikdy by mě nenapadlo, že se změní celý můj život, až se setkám s magickou ayahuascou.

Na začátku roku 2008 jsem potkala jednoho muže, který mi začal vyprávět o rostlině, o které jsem před tím nikdy neslyšela, ani se o podobné věci nezajímala. V té době jsem měla mnoho problémů, které mi částečně pomáhala řešit jóga a meditace, ale ten největší problém – neschopnost přijmout vlastní tělo takové jaké je – přetrvával, a nebyl jediný. Rozhodla jsem se tedy jet na víkend s ayahuascou. Poprosit ji a podstoupit léčení.

Již první páteční noc jsem měla hluboký prožitek smrti a znovuzrození. Bylo mi umožněno nahlédnout do nekonečných vrstev mé bytosti a bytí. Mohla jsem vidět vše, co si způsobuji myšlením, slovy, činy, přístupem a jaký to má skrze mě dopad na vše kolem. Uvědomila jsem si, kdo opravdu jsem. Je to jako se probudit ze sna. Vidění všech programů, modelů chování, vzorců převzatých od společnosti, z výchovy, vzorců, které se opakují donekonečna. Destruktivní vlastnosti mysli a ega.

Obdržela jsem nekonečnou lásku a úctu sama k sobě, matce Zemi a tím i ke všemu okolo, co jsem také já. Neopakovatelný prožitek jednoty, harmonie, pochopení všeho, co jsem se snažila pochopit celý život. Byl mi darováno více vhledu a zodpovědnosti i soucit sama k sobě. Již nejsem svým nepřítelem. Poprvé se ve mne po mnoha životech probudila láska ke svému tělu a obrovská vděčnost za to, že ho mohu mít. Prána, energie života, mnou protékala jako nejsilnější řeka a odnášela vše nefunkční, staré, vše co nejsem. Odehrálo se setkání s mým vyšším já. Najednou jsem věděla přesně co opravdu chci, po čem touží má duše, co je naplnění mého života. Viděla jsem zbytečnost studia školy, abych měla diplom, abych byla někdo… Také práci, která mě nebavila, kde se mnou nezacházeli dobře a bála jsem se jí změnit.

Ayahuasca mi dala mnoho nádherných a hlubokých darů, které nelze všechny zmínit, nedají se uchopit slovy. Je to ale něco, co trvá doteď. Zbavila mě i strachu z budoucnosti, z lidí, ze změny, z toho vzít život do vlastních rukou, takže jsem hned následující týden ukončila školu a dala výpověď v práci. Za jediný víkend mě setkání s touto inteligencí tak obohatilo a znovu spojilo se sebou, že jsem léčení ayahuascou podstoupila ještě několikrát, abych mohla jít hlouběji. Mohla jsem totiž vidět, co vše je ještě zapotřebí uzdravit, a také pustit. Dnes se zabývám vším, co opravdu cítím, že mám dělat. Prožívám oslavu bytí, spojení s matkou Zemí i s otcem Vesmírem. Jako strom s velikými kořeny a košatou korunou.

Nahoru
Je vám více než 18 let?
Tak pojďte dál!