Aktuální článek
Sedm tipů na zhulené randění

Sedm tipů na zhulené randění

  • Není jednoduché objevit to správné místo a tu pravou aktivitu, kterou si můžeme se svým protějškem do sytosti užít, když jsme oba pod vlivem konopí. Jde o to najít průsečík mezi množinami věcí, co vás oba baví, a co dobře funguje po společném jointu.

Máme pro vás několik tipů na více či méně obvyklé zážitky a činnosti, ze kterých si určitě vyberete vy i vaše drahá polovička, ať už chcete oslnit na prvním rande, nebo vnést svěží vítr do dlouhodobého vztahu.  

Pokud je pro vás trávení volného času neodmyslitelně spojeno s více či méně umírněnou konzumací alkoholu, máte na výběr z nepřeberného množství hospod, barů a klubů, kde se můžete s přáteli sejít na skleničku nebo dvě. S konopím je to trochu složitější a plánování obvykle vyžaduje více kreativity a nápaditosti (což není na škodu), protože jointa si ve zmiňovaných společenských zařízeních legálně nezapálíte – aspoň tedy prozatím ne.

1. 3D film

Hledáte-li opravdu úchvatný zážitek, vřele doporučujeme vyrazit s partnerkou nebo partnerem na 3D film. Je-li váš protějšek blázen do filmů nebo dokumentů, může se ze společného sledování toho nebo onoho stát dokonalá „pojointová“ aktivita.

S trochou konopí na podporu zdravé zvědavosti se vzácné exempláře v muzeu snadno promění v tajuplné předměty.

Především 3D filmy pak navozují dojem, že jste přímo v centru dění, což dává zkouřenému prožitku doslova nový rozměr.

 

2. Procházka v přírodě

Jednoduchá volba dostupná i méně majetným nebo toho času zcela nemajetným huličům. Lhostejno jestli les, park, rybník nebo pláž – vyberte si prostě nějaké krásné, tiché a romantické místo, které máte po ruce.

Vzhledem k tomu, že se budete prakticky neustále pohybovat na čerstvém vzduchu, je pozitivním vedlejším efektem výletu do přírody možnost průběžného pokuřování. Když všechno správně naplánujete a najdete vhodné pozorovací stanoviště, můžete navíc přítelkyni nebo přítele ohromit výhledem na kouzelný západ slunce zahalený do konopného dýmu. Jako bonusovou aktivitu doporučujeme bosé brouzdání vlhkou travou nebo válení sudů.

 

3. Hvězdárna nebo planetárium

Pokud je váš milovaný protějšek tak trochu šprt a vyžívá se ve všem, co se alespoň vzdáleně týká vědy nebo techniky, jsou hvězdárna nebo planetárium rozhodně trefa do černého. Za bílého dne se můžete procházet pod hvězdami posetou oblohou, pozorovat známá i neznámá souhvězdí nebo třeba hledat na nebi svá znamení zvěrokruhu. Planetárium je úchvatné i za střízliva, trochu dobrého konopí ale může jeho návštěvu proměnit v zážitek doslova magický.

4. Kurzy kreativního umění

Společné navštěvování jakýchkoli uměleckých kurzů může být zábavné z mnoha různých důvodů. Baví vás práce s keramikou? Vyrobte si navzájem hrníčky nebo misky. Nebo raději něco pikantnějšího? Co takhle malba aktů? Paleta možností je široká a vybere si opravdu každý, umění je navíc skvělým způsobem, jak se blíže poznat. Na překážku není ani domnělý nedostatek talentu – s pomocí jointu v sobě možná i vy objevíte skrytý potenciál. A i kdyby ne, bude vás tvořivá činnost rozhodně bavit.

 

5. Muzeum

Chcete-li v objektu svého zájmu probudit fantazii a touhu po poznání, nemělo by na vašem seznamu možných destinací chybět ani muzeum. S trochou konopí na podporu zdravé zvědavosti se vzácné exempláře snadno promění v tajuplné předměty, většina vystavených kousků navíc září barvami a hýří množstvím nejrůznějších tvarů, takže návštěva muzea je pastvou nejen pro zvídavého ducha, ale i pro oči. Dalším nesporným plusem je to, že se současně bavíte a nenásilně vzděláváte. Pokud vaši přítelkyni nebo přítele zajímá historie a umění, je volba nad slunce jasná.

S konopím je to trochu složitější než s alkoholem a plánování obvykle vyžaduje více kreativity a nápaditosti. 

6. Za kulturou

Jestliže se vám kino zdá příliš mainstreamovou aktivitou a chcete svému protějšku dokázat, že jste opravdový fajnšmekr, může být lístek do divadla zároveň vstupenkou do jejího nebo jeho srdce. Divadlo, balet, muzikál nebo akrobatický cirkus – každé nabízí konopím „ovíněnému“ divákovi spoustu lákadel, nad kterými je možno a někdy i nutno žasnout s ústy dokořán. Pokud je kulturní zážitek navíc zakončen chutnou večeří, ať už doma, nebo v restauraci, nechybí k dokonalosti prakticky nic.

 

Když všechno správně naplánujete, můžete svůj protějšek ohromit výhledem na kouzelný západ slunce zahalený do konopného dýmu.

7. Láska prochází žaludkem

Stejně jako možnost číslo dvě nabízí i příprava společné večeře nebo piknik v parku možnost pokuřovat průběžně, co hrdlo ráčí. Obě činnosti lze navíc kombinovat a nejprve si v pohodlí domova připravit pochutiny, které budete následně společně konzumovat na čerstvém vzduchu.

Sbalte deku, piknikový košík (pokud ho nemáte, nezoufejte, postačí jakákoli kabela či přenoska) a hurá do parku nebo jen tak na louku k lesu. Máte-li chuť, přihoďte ke svému vybavení lahev vína nebo pár plechovek piva. Pro zamilovanou zkouřenou dvojici vznášející se na sdílené vlně opojení snad ani nemůže existovat lepší způsob trávení společných chvil než pokuřovaní, popíjení a uzobávání vlastnoručně připravených dobrot, ideálně v kombinaci s výhledem na krásy okolní krajiny.

Zdroj: herb.co

Nahoru
Je vám více než 18 let?
Tak pojďte dál!