Aktuální článek
Vaporizers Battle no. 19 – Hlasujte!

Vaporizers Battle no. 19 – Hlasujte!

  • Dnes se v našem souboji dotkneme samotné podstaty ideálního vaporizéru. Alfa samci, kteří se zde utkají, jsou oba puntičkáři a snaží se být naprosto bez chyby. Zakládají si na svých dokonalých vlastnostech, jako je nenápadná velikost, příznivá cena, obdivuhodná výdrž baterie i jednoduchost ovládání. Vzhledem k jejich úspěšnosti doporučujeme opatrnost při nákupu z jiných než oficiálních zdrojů – je jen otázka času, kdy se objeví jejich falešné kopie. Poznáte je podle podezřele nízké ceny a prodeje bez záruk.

Aura od Flowermate
Mladý výrobce z Kanady si již po krátké době své existence vysloužil respekt díky produkci hned několika variant malých přístrojů. Vrcholem celé vývojové linie je náš hráč Aura. Jeho slušně vypracované tělo obepíná drobnou, ale dostatečně silnou baterii, která utáhne výkonnou elektroniku včetně displeje. Jeho komora na bylinky má keramický povrch, náhradní sítka v příslušenství jsou samozřejmostí, ale prim hrají dva kovové kontejnery pro alternativní náplně.

 

Bylinky můžete vložit do kontejneru nebo ve větším množství přímo do komory. V takovém případě si přidejte na její dno jedno z náhradních sítek.

G Pro DGK od Grenco Science

Ikona zábavního průmyslu rapper Snoop Dogg se netají tím, že má rád trávu, podporuje vaporizaci a s ní i tuto značku, a to již od jejího vzniku. Pomyslným vrcholem jejich snahy momentálně zosobňuje náš druhý hráč. U předchozích modelů nebylo možné nastavit teplotu, ovšem na rozdíl od nich má řada G přednastavené teploty rovnou tři. Snadné ovládání se ustálilo na třech tlačítkách, takže by nemělo dělat problém ani mimořádně zhuleným jedincům. Samozřejmostí je také mini USB vstup pro nabíjení.

 

Chcete-li mít jistotu, nakupujte od ověřeného prodejce a požadujte záruku 2 roky. Na takový nákup se navíc vždy vztahuje právo na vrácení bez udání důvodu do 14 dní!

Přehled vítězů minulých kol: 

Nahoru
Je vám více než 18 let?
Tak pojďte dál!