Aktuální článek
Bořivojka připravuje sousedský festival

Bořivojka připravuje sousedský festival

  • Ulice Bořivojova se přidá k 11. ročníku sousedských slavností Zažít město jinak. Připravuje jedinečný a autentický lokální festival. Ten nabídne bohatý program, jehož silnou stránkou budou zejména kvalitní koncerty a hudba, ale také divadlo, tanec, móda a mnoho aktivit přímo v ulicích. Za nimi stojí místní podniky, nevládní organizace, živnostníci a jednotlivci, kteří se podělí o to, co umí a co dělají rádi.

Organizátoři akce připravují 3 pódia s kulturním programem. Odpoledne bude věnováno tanci, divadlu pro děti, yo-yo show nebo čtení a večer pak zejména koncertům. Vystoupí: 

BároTy (Czech Soul)
Cúpla Focal (Irish Folk Celtic Rock)
Sevdah Prosím (Balkan jazz beat)
Babsohn (Klezmir Folk Gypsy)
Yo soy Indigo (Folk Rock)
The Silver Spoons (Indie Pop Rock).

Nebudou chybět ani Kittchen, Katarzia nebo Bonus. Jedna stage bude samostatně věnovaná DJům. Se setměním se otevře také letní kino v jednom z vnitrobloků.
Celý večer završí pravá burleska v podání The Brown Betties & Mary-Jane Blaze + fireshow od skupina TriboFuego.

V ulicích bude v odpoledním programu zařazena loutkářská dílna, rodinná zóna se zábavnými hrami 80. let a kreativní výtvarnou dílnou. Bude se i sportovat – těšit se můžete na výuku salsy, basketballu na betonu (streetball) a jógu. Připravuje se také ekologický koutek, sousedský  SWAP  – výměnný bazárek a vintage módní přehlídka. V nabídce občerstvení bude okolo 40 druhů piv, velmi dobré jídlo, káva, nápoje – vše zajištěno místními podniky. Po celý den se budou prodávat lístky do tomboly a navečer losovat úžasné a originální ceny. Výdělek z prodeje zboží darovaného sponzory a z tomboly bude věnován na pokrytí nákladů akce a na charitu.

Přijďte zažít město jinak – zažít město bez aut a společně oživit naše ulice!

…………………………………………………………………………..

Zažít město jinak 

Kdy: 17. září 2016
Kde: v ulicích Bořivojova a Chvalova v Praze 3, od 12,00 – 22,00 hodin
Vstup: zdarma

Všichni sousedé i návštěvníci z jiných částí Prahy jsou srdečně zváni! Program bude upřesňován. Sledujte webové stránky zazitmestojinak.cz a Facebook akce

 

Nahoru
Je vám více než 18 let?
Tak pojďte dál!