Aktuální článek
Konopný speciál magazínu Bylinky revue se semínky v příloze

Konopný speciál magazínu Bylinky revue se semínky v příloze

  • Redakce Bylinky revue představuje unikátní publikaci, která přináší ucelený přehled těch nejdůležitějších informací a nejnovějších poznatků o pravděpodobně nejléčivější, leč stále ilegální bylině na světě.

Proč by právě konopí mělo být nejléčivější? A proč je vlastně tato rostlina ilegální?
Zevrubné odpovědi na tyto i další zásadní otázky najdete na stránkách nové publikace, kde se kromě jiného dozvíte, jak je to v současnosti se zákony o pěstování a užívání v naší úrodné kotlině, jaké mechanismy stojí za komplexním léčebným působením na nepřeberné množství nemocí, jakými způsoby konopí pěstovat a zpracovávat tak, abychom z něj měli co největší užitek, a v neposlední řadě dostanete i mnoho užitečných tipů, rad a návodů.

Díky šikovným grafikům se podařilo tyto obsáhlé informace zabalit do atraktivního hávu a knížku opatřit desítkami různorodých fotografií, obrázků a ilustrací, které budou jistě lahodit čtenářovu oku. V příloze navíc najdete dárek, balíček se semínky technického konopí, které lze v České republice pěstovat bez obav z konfliktu se zákonem.

Speciální vydání Bylinky revue o konopí je určeno všem – jak naprostým začátečníkům, kteří o konopí vědí pouze to, že je zakázané, tak i zkušeným pěstitelům a mastičkářům, kteří tak ke svým praktickým zkušenostem mohou přidat nejnovější poznatky z oblastí vědy, medicíny a výzkumu. 

Publikace je k dostání v e-shopu Bylinky Revue za 99 Kč.  

Nahoru
Je vám více než 18 let?
Tak pojďte dál!