Aktuální článek
Flashback: Lord of the Rings

Flashback: Lord of the Rings

  • Dostat padáka z letních olympijských her kvůli pár vypitým pivům se rozhodně nepovede jen tak někomu, každopádně i tentokrát si smůla našla v prosluněném Rio de Janeiru svého kandidáta na celosvětovou ostudu a okamžitý transfer domů.

Oblíbený terč bulvárních novinářů, úspěšný nizozemský gymnasta Yuri van Gelder se ani před pomyslným vrcholem své sportovní kariéry neudržel a po zdárném postupu do finále vyrazil do ulic svoji kvalifikaci oslavit. Mistr světa v kruzích a několikanásobný šampion evropského kontinentu ovšem procházku po noční metropoli výrazně podcenil. Místo lepých dívek v karnevalovém kostýmku na slavné pláži Copacabana ho nakonec pořádně vykoupal až manažer holandské mise Maurits Hendriks: „Jeho chování je naprosto nepřijatelné, ze sportovního hlediska je to totální průšvih a navíc porušil naše proklamované týmové hodnoty. Odešel z ubytovny bez dovolení a ještě ke všemu chlastal. Neměli jsme jinou možnost, než ho z výpravy nekompromisně vyrazit a poslat domů.“ Třiatřicetiletý silák si z toho ovšem dlouhodobě nic moc nedělá. Není to ostatně poprvé. V roce 2009 byl suspendován z mistrovství Holandska poté, co tři dny před utkáním užíval kokain, ze stejného důvodu prošvihl kvalifikaci na OH v Londýně a odporoučet se kvůli tvrdým drogám musel dokonce i ze slušné pozice v nizozemské armádě. My bychom se v redakci vůbec nedivili, kdyby Yurimu ještě dnes zněl v hlavě popěvek českých plážových turistek: „… ale holky říkaly, že punk je jinde.“

Další zprávy ze světa konopí najdete v Legalizaci č. 37. Magazín je k dostání zde, seženete ho ale také v běžné distribuční síti nebo v elektronické podobě za 69 Kč. Za zvýhodněnou cenu 42 Kč si můžete Legalizaci také předplatit a navíc si vybrat jeden ze zajímavých dárkových balíčků!

Nahoru
Je vám více než 18 let?
Tak pojďte dál!