Aktuální článek
Veletrh Cannafest otevře své brány už příští týden

Veletrh Cannafest otevře své brány už příští týden

  • Přípravy na v pořadí již 7. ročník veletrhu konopí a léčivých bylin Cannafest vrcholí. Třídenní veletržní dění odstartuje na Výstavišti v Praze Holešovicích už v pátek 11. listopadu 2016.

Ředitel veletrhu Lukáš Běhal uvedl, že letos se na veletrhu představí 250 vystavovatelů z 25 zemí světa, což řadí Cannafest mezi největší veletrh svého druhu na světě. Kdo měl již v minulosti možnost veletrh navštívit ví, že vedle expozic a odborného programu nabízí Cannafest také bohatý doprovodný program.

Na co se mohou návštěvníci těšit?

Již tradičně nebude chybět oblíbená Vapo Lounge, jejímž hlavním partnerem je společnost o.PEN Vape. Návštěvníci zde budou mít možnost vyzkoušet si vaporizéry z dílen předních světových výrobců. K odzkoušení vaporizace zde bude k dispozici heřmánek, šalvěj, máta a desítky dalších bylinek.

Rolls and Smoking Chillout Zone

Chillout zóna bude tradičně umístěna před hlavním vchodem na veletrh Cannafest v unikátních kopulovitých stanech a jejími partnery jsou i letos papírky Smoking a filtry Rolls. Chillout zóna bude otevřena denně od jedenácti hodin dopoledne a nabídne možnost relaxace i  posezení při hudbě vybraných DJs. Z pátečního line-upu se představí například DJ Telka, kterého můžete potkat v Cross Clubu a slyšet na Radiu 1. Večer uslyšíte kombinaci taneční muziky a živých perkusivních nástrojů Offbeat Project a také nejen breakbeatovou partu Faith in Sound.  Sobotní odpoledne ukáže různé tváře hip-hop music. Neděle bude patřit hudbě ze všech koutů planety, nebudou chybět prvky reggae, funku a jazzu.

Kino, čítárna, výstavy, dětský koutek

Opět nebude chybět kino nabízející filmy s tematikou konopí. Promítací časy jednotlivých filmů najdete na stránkách veletrhu. Odpočinout si od veletržního ruchu můžete nejen v Rolls and Smoking Chill Out Zone, ale také v čítárně Cannafestu. Ta bude umístěna v Levém křídle Výstaviště na stánku Cannafest Merchandising. V čítárně si na své přijdou nejen knihomolové, ale také všichni ti, kteří se chtějí na chvíli zastavit a načerpat nové informace nejen ohledně konopí. Zájemcům zde budou k dispozici knihy a časopisy s drogovou tematikou a nebude chybět ani magazín Legalizace.

Tradičně veletrh doplní výstava s názvem  Konopí – rostlina minulosti i budoucnosti, která formou panelové expozice podává informace o rostlině konopí a jejím historickém i současném využití.

Stejně jako loni nebude na Cannafestu chybět ani úspěšný fotostan nebo dětský koutek, kde mohou rodiče s klidným srdcem svěřit své děti profesionálním chůvám nebo využít kojicí či přebalovací zázemí.

Vstupenky 3+1 zdarma

Vstupenky na veletrh jsou k dostání v předprodeji v síti Ticketportal. Při zakoupení tří jednodenních nebo třídenních vstupenek v předprodeji dostanete automaticky čtvrtou zdarma. Veškeré informace o veletrhu najdete na www.cannafest.com!

Nahoru
Je vám více než 18 let?
Tak pojďte dál!