Aktuální článek
Flashback: Okurková sezóna

Flashback: Okurková sezóna

  • Úsměvná kauza rozčeřila vody během okurkové sezóny v prosluněné Austrálii. Na policii zde totiž zatelefonoval mladý a vzteky pološílený obyvatel kvůli hádce se svým otcem. Po příjezdu ozbrojené hlídky vyšlo najevo, že mu rodič na zahradě u domu za trest spálil celou zásobu rostlin konopí.

Incident se odehrál v australském městečku Humpty Doo. „Syn byl nepříčetný a těžko se s ním dal vůbec navázat kontakt. Rozzlobený potomek považoval otcův krok za obrovskou nespravedlnost a zřejmě si neuvědomil, že pěstování konopí je ilegální a hrozilo by mu stíhání. Vzhledem ke skutečnosti, že všechny důkazy byly spáleny, věc se řešila domluvou a mladý delikvent nyní přebývá u příbuzných,“ řekl k případu komisař Jorgensen. A o legraci nebyli připraveni ani obyvatelé státu Ohio, kde se údajně čtyřiadvacet návštěvníků rapového koncertu otrávilo konopnými bonbóny. Každý kus údajně obsahoval velmi vysokou dávku THC a návštěvníci je konzumovali po hrstech. Akce, která se příznačně jmenovala „Poslední víkend na zemi“, skončila převozem těžce zhulených účastníků v plně obsazených sanitkách do nemocnice v Mansfieldu. Úřady poté konstatovaly, že po podání „léků proti předávkování“ nedošlo k ohrožení jejich životů.

Další zprávy ze světa konopí najdete v Legalizaci č. 37. Magazín je k dostání zde, seženete ho ale také v běžné distribuční síti nebo v elektronické podobě za 69 Kč. Za zvýhodněnou cenu 42 Kč si můžete Legalizaci také předplatit a navíc si vybrat jeden ze zajímavých dárkových balíčků!

Nahoru
Je vám více než 18 let?
Tak pojďte dál!