Aktuální článek
Fruit of the room & Growshop Praha – Největší výběr substrátů a půdních obohacovačů

Fruit of the room & Growshop Praha – Největší výběr substrátů a půdních obohacovačů

  • Growshop Praha se na vaše návštěvy pravidelně zásobuje nepřeberným množstvím substrátů hlíny, kokosových substrátů, rohoží a nechybí ani další pěstební media jako grodan rohože, pěstební kostky rockwool, kokofina – lisovaný kokos, keramzit ... zkrátka cokoli jste si pro šlechtění svých rostlinek vybrali.

V obchodech společnosti Fruit of the room naleznete mnoho druhů pěstebního substrátu od známých i nových výrobců jako jsou Plagron, Canna, substráty Biobizz a mnoho dalších.

Novinkou na trhu je např. Alpha-mix od Growth Technology, který je na bázi kokosu s příměsí zeminy z Baltského moře. Díky revolučnímu složení má substrát tendenci rychle vysychat a nezadržovat vodu, proto má blahodárný vliv na rychlost růstu. Rostliny proto nikdy nepřelijete a je tedy vhodný i pro growery začátečníky. Substráty mají různé stupně předhnojení, je tedy třeba věnovat pozornost správnému výběru.

Zeminu můžete vybírat i v bio provedení od výrobce Canna a společně s hnojivem BioCanna tak dosáhnout bio výsledku.

Growshop Praha je jediný obchod v ČR i na Slovensku, ve kterém seženete substráty Plagron v kompletním sortimentu, tzn. včetně Plagron Pro-mix a Plagron All-mix. Samozřejmostí je odborně vyškolený personál, který vám ochotně poradí nejen s méně známými substráty, ale se vším co potřebujete vědět.

Při prvním nákupu dostanete slevovou kartu pro stálé zákazníky, abyste mohli využívat nejen slevu k nákupu, ale také naše akční nabídky, které pravidelně měníme.

Nahoru
Je vám více než 18 let?
Tak pojďte dál!