Aktuální článek
Ministry of Cannabis

Ministry of Cannabis

  • Ministry of Cannabis je holandská semenná banka sídlící na předměstí Amsterdamu, založená v roce 2007 majiteli, kteří se v té době pohybovali v konopném průmyslu již více než 10 let. Katalog Ministry of Cannabis pro rok 2012 je tvořen 14 odrůdami, z nichž 11 je feminizovaných a 3 samonakvétací feminizované. Výběr se skládá z dominantní indiky, dominantní sativy, hybridů 50/50 a čisté indiky. Je to katalog, který dokáže uspokojit potřeby každého ambiciózního pěstitele. Tak se na něj pojďme podívat zblízka.

Pro každého, kdo má rád hřejivý pocit naprostého uvolnění těla i duše, jsou perfektní volbou čisté nebo dominantní indiky. Tyto odrůdy jsou také nejodolnější, a proto jsou perfektní volbou pro začátečníky. Nejprodávanější odrůdou Ministry of Cannabis je bezpochyby Big Bud XXL. Northern Lights MoC je čistá indika: nízká, kompaktní a s vysokou produkcí pryskyřice.

Pro ty, kteří mají raději něco, co povznese mysl, ale neuvolní tělo přespříliš, je to pravé řešení sativa. Mandalay – zvláštní asijská sativa – je nováček v letošní kolekci. Nabízí se také Ipot, s úžasnými bílými krystaly a Shanti, která dává mír, radost a vyrovnanost. Nakonec je třeba zmínit i Carnival, nejsilnější sativu kolekce a také jednu z nejsilnějších odrůd vůbec.

Pro pěstitele, kteří nemají čas nebo možnosti, mohou být řešením samonakvétací odrůdy. Ministry of Cannabis nabízí hned 3 z nich: Angelmatic, Devilmatic a novou a vzrušující Royalmatic. Možnosti jsou široké, takže si každý vybere. Tyto odrůdy je možné sklízet už po 2 měsících, a to jak při indoor tak outdoor pěstování.

Všechny odrůdy Ministry of Cannabis jsou dostupné v balení po 2 nebo 5 semínkách. Všechna semena jsou feminizována. V České republice distribuuje Natural Technology.

www.ministryofcannabis.com/cs/

Nahoru
Je vám více než 18 let?
Tak pojďte dál!