Aktuální článek
International Cannabis Business Conference se letos uskuteční také v Berlíně!

International Cannabis Business Conference se letos uskuteční také v Berlíně!

  • The International Cannabis Business Conference (ICBC) se během několika málo let stala přední světovou konferencí zaměřenou na konopné podnikání. Po několikaleté sérii zcela vyprodaných akcí ve Spojených státech a Kanadě nyní ICBC poprvé míří do hlavního města Německa – Berlína.

 Coby první konference v Evropě určená ryze pro konopné podnikatele má ICBC ideální datum konání, protože jen pár týdnů před ní se Německo chystá rozšířit tamější program léčby konopím. ICBC se od ostatních konferencí liší tím, že má primárně informativní charakter, dále podpořený konáním stánkové výstavy poskytující kompletní vzdělávací servis v oblasti konopného podnikání i souvisejících oblastech veřejné politiky.

Díky nesčetným studiím prováděným v zemích jako Kanada a Izrael – a také díky tomu, že dnes již většina států USA uzákonila léčebné či rekreační užívání – se ukazuje, že léčebný přínos konopí je značný a že stigma kdysi spojované s touto bylinou rychle střídá optimismus jak ze strany lékařů, tak podnikatelů celého světa.

Alex Rogers, výkonný producent ICBC, konferenci vnímá jako příležitost k nalezení styčných bodů mezi evropskými a mezinárodními zájmy. „Cílem konference je informovat svět o tom, k jakým reformním krokům dochází v Německu, potažmo v Evropě a zároveň informovat Evropu, jaké reformy probíhají ve světě, a to zejména ve Spojených státech a Kanadě,“ říká Rogers.

Hlavními přednášejícími na ICBC v Berlíně budou:

  • americký kongresman Dana Rohrabacher
  • Dr. Ingo Michels, MD, ředitel Oddělení federálního drogového komisařství při německém ministerstvu zdravotnictví
  • Georg Wurth, výkonný ředitel a majitel Německé konopné asociace
  • Steve DeAngelo, tvůrce populárního televizního pořadu Weed Wars (Discovery Channel) a zakladatel Harborside Health Center, konopné výdejny s největším obratem na světě.

Zvýhodněné vstupenky na konferenci pro čtenáře Legalizace! Při nákupu zadejte kód: “MLICBC”.

International Cannabis Business Conference 

Kdy: 10.–12. dubna 2017
Kde: Berlín
Vstupenky k dostání zde.  

 

Nahoru
Je vám více než 18 let?
Tak pojďte dál!