Aktuální článek
Soutěž o vstupenky na veletrh AKTIV 55+ – UKONČENO

Soutěž o vstupenky na veletrh AKTIV 55+ – UKONČENO

  • Veletrh AKTIV 55+ nabídne přehlídku toho nejdůležitějšího pro plnohodnotný aktivní život. Naváže tak na desetiletou tradici veletrhu FOR SENIOR a doplní veletrhy pro celou rodinu – FOR KIDS, FOR PETS, FOR TRAVEL a EkoAUTO. To vše od 6. do 9. dubna 2017 v areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Na akci nebude chybět ani stánek magazínu Legalizace a Legalizace.cz.

Veletrh AKTIV 55+ je jedinou akcí svého druhu v České republice. Návštěvníci uvidí řadu vystavovatelů, jejichž společným cílem je seniorům zpříjemnit a usnadnit život.
Zastoupeny tak budou nejen lázně a rehabilitační střediska, ale i firmy nabízející mobilní techniku nebo produkty pro volný čas a sportovní vyžití. Chybět nebudou ani praktické ukázky pomůcek pro seniory a odborný doprovodný program.

První dubnový víkend však bude letňanské výstaviště patřit celé rodině. Veletrh FOR KIDS chystá pestrou nabídku firem, které mají ve svém sortimentu hračky, kočárky, autosedačky, odrážedla nebo oblečení pro miminka i větší ratolesti. Děti si budou moci užít spoustu zábavy v nafukovacím městečku. Představí se i talentované děti s pěveckými a tanečními vystoupeními.

Na veletrhu Aktiv 55+ nebude chybět kampaň Semínka seniorům, v jejímž rámci rozdává spolek Legalizace.cz semínka léčebného konopí zdarma všem zájemcům o konopnou léčbu.

Veletrh FOR PETS potěší opět všechny majitele domácích mazlíčků. Pestrou nabídku zboží pro čtyřnohé kamarády doplní divácky zajímavý doprovodný program – ukázky výcviku a práce záchranářských, asistenčních a vodicích psů, agility nebo dog dancing. Přímo z veletrhu si budou moci zájemci odnést i kočku z umisťovací výstavy, do které se zapojí vybrané útulky.

Na veletrhu FOR TRAVEL pak získají návštěvníci tipy na cestování a rovnou vyřeší letošní letní dovolenou. Soubor FOR FAMILY doplní nováček mezi veletrhy – salon ekologické dopravy EkoAuto. Vstupenka na veletrh AKTIV 55+ platí zároveň na souběžně probíhající veletrhy FOR KIDS, FOR PETS, FOR TRAVEL a EkoAuto. Více informací o veletrhu, vystavovatelích i doprovodném programu najdete na stránkách aktiv55plus.cz.

Soutěž o vstupenky 1+1 

Chtěli byste se na veletrh podívat? V naší soutěži můžete získat dvacet vstupenek pro dvě osoby a využít tak například možnosti seznámit své blízké s konopnou léčbou na stánku Legalizace.cz. Stačí odpovědět na jednoduchou otázku! 

Kolikátý ročník veletrhu Aktiv 55+ (dříve FOR SENIOR) se letos koná? 

Pokud odpověď neznáte, snadno ji najdete na webových stránkách veletrhu. Odpovědi posílejte do půlnoci 30. 3. 2017 na e-mail „fb.soutez@legalpub.cz“ a do předmětu uveďte „Aktiv 55+. Do zprávy nezapomeňte napsat své celé jméno a adresu, na kterou vám v případě výhry zašleme cenu. Vítěze vylosujeme ze všech správných odpovědí 1. 4. 2017 a budeme je kontaktovat e-mailem. 

Těšíme se na vás na stánku magazínu Legalizace a Legalizace.cz.  

Nahoru
Je vám více než 18 let?
Tak pojďte dál!