Aktuální článek
Vaporizers battle No. 23: Top Bond Odin x Focus Vape Adventurer

Vaporizers battle No. 23: Top Bond Odin x Focus Vape Adventurer

  • V tomto kole spolu soupeří kapesní vaporizéry ve středně těžké váze. Oba vypouští dobře chlazený výpar. Oba lze rozpálit po stupních na přesně takovou teplotu, jakou si přejete. Mohou si navzájem uštědřit zásah na keramickou komoru a skleněný náustek. Odina lze doporučit i začátečníkovi, Adventurer potěší zkušenější uživatele.

Tento nový hráč pochází ze stáje s názvem Top Bond. Vývoj Odina probíhal za úzké spolupráce amerických odborníků a obří čínské továrny v Šen-čenu. Robustní tělo má po stranách odhalené žebrování velmi účinného chlazení, podobně jako vídáme třeba na válcích motorek. Na spodní straně se za posuvnými dvířky nachází schránka na skleněný náustek. Na jejím dně můžete pozorovat několik malých otvorů, kudy při vaporizaci proudí nasávaný vzduch. Na horní části je totožně uzavíratelná komora na bylinky. Na ni po naplnění náustek snadno našroubujete. Pak třikrát kliknete na vypínač a vyberete teplotu, kterou zobrazuje nenápadný, ale dobře čitelný displej, a můžete ihned vaporizovat.

Tip: Při vaporizaci můžete ponechat spodní dvířka otevřená pro lepší proudění vzduchu, rozhodně ale podržte prst na náustku, aby výpar z vaporizéru zbytečně neunikal.

 

Výrobce Focus Vape přichází s originálním bojovníkem jménem Adventurer. Jeho pevné kovové tělo má v sobě zabudovaný skleněný bubbler. Ten díky své délce funguje i bez naplnění vodou a výpar chladí dostatečně. Můžete vybírat ze dvou variant náustku. Jeden je rovný a nenápadný a druhý je osazen kónickou koncovkou z borosilikátového skla. Pod náustkem je na jedné straně umístěn bubbler, na opačné pak dvířka s pojistkou, kde se nachází baterie. Komoru na bylinky najdeme ve spodní části, kde je krytka uchycena pomocí čtyř magnetů. Vedle komory se nachází ještě tlačítko pro snadné vyjmutí bubbleru. Atraktivní vzhled vaporizéru doplňuje OLED displej a tři základní tlačítka na boční straně. Součástí balení je také vložka na vaporizaci pevných extraktů.

Tip: Pokud nepoužíváte vodu, můžete z ventilu bubbleru demontovat těsnění, čímž získáte lepší tah i větší množství výparu. 

SLEVA pro čtenáře Legalizace!
 
Zadejte při nákupu na e-shopu www.kvalitnivaporizer.cz kód “LEGALIZACE” a získejte 10% slevu na veškerý sortiment (akce platí do 1. 6. 2017).

Hlasujte o vítězi dnešního duelu! 

Výherci minulých kol: 

Partner Vaporizers Battle:

Nahoru
Je vám více než 18 let?
Tak pojďte dál!