Aktuální článek
MAGAZÍN LEGALIZACE SE SEMÍNKEM DUTCH KUSH JAKO DÁREK KE KAŽDÉMU NÁKUPU

MAGAZÍN LEGALIZACE SE SEMÍNKEM DUTCH KUSH JAKO DÁREK KE KAŽDÉMU NÁKUPU

  • Pro všechny čtenáře jsme připravili akci, díky které začnete letošní sezónu jak se patří! Ke každé objednávce v e-shopu Legalmarket.cz od nás dostanete Legalizaci č. 35 se semínkem indiky Dutch Kush jako dárek.

V nabídce konopného obchodu Legalmarket.cz najdete širokou nabídku knížek nejen s drogovou tematikou, aktuální i archivní čísla magazínu Legalizace,
vaporizéry
 a kuřácké potřeby, originální oblečení nebo konopné dobroty od místních dodavatelů. Ke každému nákupu vám nyní do zásilky navíc přibalíme magazín Legalizace č. 35 se semínkem odrůdy Dutch Kush v příloze. Akce platí do 30. 4. 2017 nebo do vyprodání zásob.

Dutch Kush 

Odůrdu vyšlechtili amsterdamští Paradise Seeds, kteří během své jednadvacetileté existence nastřádali na 35 konopných odrůd a nasbírali za ně nespočet ocenění. Slovo Kush v názvu zde nepochází z amerického OG Kush (nebo Chemdawg), ale jde o přímého potomka tradičních hašišových odrůd z afghánsko-pákistánského pohraničí s drobným přídavkem nizozemských genů. Co tedy od této indiky můžeme očekávat?

  • 80% indika / 20% sativa
  • čas sklizně outdoor – říjen 
  • indoor – 60 dní 
  • kávové a karamelové aroma s tóny citrusů a sladkého skunku 

Dutch Kush je rostlina sice nízká, ale s mnoha větvemi a malými rozestupy mezi jednotlivými patry. Jakmile začne kvést, stane se brzy z celé rostliny jeden velký květ. Je vhodná pro venkovní pěstování na zahrádce, ale skvěle se hodí i pro alternativní pěstební techniky, které zlepšují využití prostoru jako například SOG nebo SCROG. Kytka roste značně rychle a od skončení fáze růstu za přibližně 60 dní jsou květy zralé, velmi husté a hustě pokryté pryskyřičnými krystaly, které jasně ukazují na hašišový původ této odrůdy. 

Magazín č. 35 se semínkem Dutch Kush od nás nyní dostanete jako dárek ke všem objednávkám v
e-shopu 
www.legalmarket.cz.

Díky vysokému obsahu CBD je Dutch Kush vhodnou odrůdou pro léčebné využití. Účinek je silně uklidňující a podle Paradise Seeds se jedná přímo o „protilátku na nespavost“. S relaxací jde ruku v ruce podpora chuti k jídlu a úleva od bolesti. Obojí nabízí Dutch Kush ve vrchovaté míře. 

Podívějte se na growreport a fotky, jak se její pěstování dařilo čtenářům Legalizace v loňském roce. Pokud chcete vyzkoušet i další odrůdy od Paradise Seeds, aktuálně je v prodeji také speciální tripack Legalizace se semínkem sativy Atomical Haze.

Nahoru
Je vám více než 18 let?
Tak pojďte dál!