Aktuální článek
Odkazujeme: Plagron – Together We Grow

Odkazujeme: Plagron – Together We Grow

  • Minulý týden jsme informovali o aktivitách společnosti Biocanna, a stejně jako ona se díky úspěchům ve světě obchodu pochlapila také velice známá a mezi uživateli úspěšná světová značka, v našem prostředí oblíbená skupina Plagron.

Firma slaví sympatických pětadvacet let existence a rozhodla se proto rozdělit o své úspěchy také s lidmi, kteří jsou dlouhodobě v nouzi. Jedním z dárků, který si Plagron sám nadělil, je podpora organizace Mabhalane Mthembu Foundation (MMF), s níž společně dotuje poměrně velký komunitní zemědělský projekt.

Postupem času účastníci mise magickému kouzlu Afriky beznadějně propadají.

Díky investicím a přímé podpoře se tak místní obyvatelstvo co nevidět dočká vlastní čerstvé a chutné zeleniny. Do aktivity budou zapojeni také žáci základní školy v Bruntville, kteří se díky podpoře společnosti naučí základy ekologického zemědělství a péče o rostliny a dokonce i různé způsoby zpracování výsledných plodů.

Projektu je věnována vlastní a docela povedená internetová prezentace s dostatkem zajímavých informací i obrazových a filmových příloh.

Tvůrci zde také průběžně doplňují blog a není úplně těžké vypozorovat, jak postupem času účastníci mise magickému kouzlu Afriky beznadějně propadají. Pokud i vás právě zalákalo podnebí Jižní Afriky, neváhejte zavítat na web projektu Together We Grow od Plagronu: togetherwegrow.plagron.com

Nahoru
Je vám více než 18 let?
Tak pojďte dál!